memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

15-09-2020 22:29 Kategori: GENEL

Gaziantep-Kilis Tabip Odası'ndan eylem!

Gaziantep-Kilis Tabip Odası'ndan eylem!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep-Kilis Tabip Odası, Koronavirüs nedeniyle bir eylem gerçekleştirdi.Oda yetkilileri eylemde şu açıklamayı yaptı:"

Gaziantep-Kilis Tabip Odası, Koronavirüs nedeniyle bir eylem gerçekleştirdi.Oda yetkilileri eylemde şu açıklamayı yaptı:

"Suçu vatandaşa, yükü hekimlere ve sağlık çalışanlarına yıkanlarına tarihsel sorumluluklarını yılmadan her gün hatırlatmaya devam edeceğiz!
Sadece hekimler ve sağlık çalışanları değil, babalarımız, annelerimiz, kardeşlerimiz ölüyor. Daha çok olduğunu bildiğimiz ama resmi olarak açıklanan rakamlarla dahi her gün 50 yurttaşımız, önlenebilir bir hastalık olan COVID-19’dan hayatını kaybediyor.
COVID-19 Salgın sürecinin bilimsel yöntem, şeffaf veri ve ilgili tüm kesimlerin katılımı ile etkin ve koordineli bir anlayışla yönetilmesini istiyoruz. COVID-19 salgın sürecinin bugüne kadar ki yönetiliş biçimini yetersiz ve kaygı verici buluyoruz.

Ülkeyi yöneten yetkili kişi ve kurumlardan salgın tedbirleri, salgın bütçesi, salgın koordinasyonu, salgın planlaması konusunda acil, kapsayıcı ve inandırıcı program açıklamalarını bekliyoruz.

GAZİANTEP-KİLİS TABİP ODASI"Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna