memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

10-09-2019 09:51 Kategori: GENEL

Gaziantep Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, okulları yeni yıla hazırladı

Gaziantep Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, okulları yeni yıla hazırladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının yapmış olduğu işbirliği gereğince; Gaziantep Denetimli Serbestlik Müdürlüğü , kamu hizmetinde ücretsiz olarak çalışma tedbiri yolu ile Gaziantep genelindeki 9 okulun tadilat ve boya işlerini yaparak, okulları yeni eğitim ve öğretim yılına hazır duruma getirmişlerdir. "

Gaziantep genelinde en çok ihtiyacı olan okullar tespit edilerek Ömer Ve Sabriye Ersoy Ortaokulu, Mahmut Fehime Güleç Ortaokulu, Sadettin Batmazoğlu İlkokulu, Abdülhamithan İlkokulu, Düztepe İlkokulu, Şehit Uğur Kutku Ortaokulu, Naime Durdu Anaokulu, Mahmut Fehime Ersoy Ortaokulu, Hatice Karslıgil Ortaokulu okullarının bakım onarım ve boya çalışmaları başarıyla tamamlanmıştır. Ayrıca yapılan bu çalışmalarla aktif olarak katılan hükümlülerin meslek sahibi olmalarını sağlamak amacıyla eş zamanlı olarak ‘’ boya ve badana ’’ kursu da yürütülmüş olup, boyacılık mesleğini öğrenen hükümlülere sertifikaları verilerek meslek sahibi olmaları sağlanmıştır. 

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak okul müdürleri ve okul aile birlikleri, Gaziantep Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne yeni eğitim ve öğretim yılına vermiş oldukları özverili çalımalar için teşekkürlerini iletmişlerdir.

Yapılan bu çalışmaya katılan hükümlüler, eğitim için böyle çalışmanın içinde olup cezalarını böyle faydalı işin içerisinde bulunarak tamamlamaktan dolayı mutlu olduklarını, yapılan bu çalışmalar sonucunda meslek sahibi olmalarının da kendileri içinde ayrıca avantaj olduklarını  belirtmişlerdir.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU