memo

Bugun...
18-10-2017 12:11 Kategori: GENEL

GAÜN personelleri emeklilik yemeğinde buluştu

GAÜN personelleri emeklilik yemeğinde buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Yabancı Diller Yüksekokulu bu yıl emekliye ayrılan Yrd. Doç. Dr. Belma Yaşar ve Okutman Gülbin Özdinç için verilen yemekte GAÜN Seyirtepe Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. "

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Yabancı Diller Yüksekokulu bu yıl emekliye ayrılan Yrd. Doç. Dr. Belma Yaşar ve Okutman Gülbin Özdinç için verilen yemekte GAÜN Seyirtepe Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Emrah Cinkara, her iki öğretim elemanının da yüksekokul için emek ve zaman harcadıklarını, her zaman işlerini layıkıyla yaptıklarını, onlardan daha öğrenilecek çok şeyler olduğunu ve okulun kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti. “Onlar bazı ayak izleri bıraktı bu okulda. Biz de onların izinden gideceğiz” diyerek sözlerini tamamlayan Yrd. Doç. Dr. Cinkara,  emekli öğretim elemanlarına plaketlerini sundu ve hayatlarının bundan sonraki kısmında sağlık ve huzur dileklerinde bulundu.

Yrd. Doç. Dr. Belma Yaşar, 36 yılık meslek hayatında kimi zaman zor, kimi zaman kolay; bazen hüzünlü, bazen de sevinçli anlar yaşadığını ifade ederek; mesleğine veda ederken okulla bağının hiç kopmayacağını, okuldaki tüm arkadaşlarını hep hatırlayacağını söyledi.

Okt. Gülbin Özdinç de, bu kurumda diğer meslektaşlarıyla çalışmış olmaktan dolayı çok gururlu ve mutlu olduğunu dile getirerek, her gidişin hüzünlü olduğunu ama kapısının her zaman arkadaşlarına açık olduğunu sözlerine ekledi.

Yabancı Diller Yüksekokulu personelleri ise, emekliye ayrılan mesai arkadaşlarına dostlukları ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, emeklilik yaşamlarında aileleri ve tüm sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk dileklerini iletti.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU