memo

Bugun...
19-03-2018 16:38 Kategori: GENEL

GAÜN öğrencilerinden şehitlerimiz anısına kan bağışı

GAÜN öğrencilerinden şehitlerimiz anısına kan bağışı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Atasagun Topluluğu tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında Şehitlerimiz Anısına GAÜN Tıp Fakültesi Dekanlık Binası Fuaye Alanında kan bağışı etkinliği düzenlendi."

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Atasagun Topluluğu tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında Şehitlerimiz Anısına GAÜN Tıp Fakültesi Dekanlık Binası Fuaye Alanında kan bağışı etkinliği düzenlendi.

Bağış formunu doldurup kan vererek etkinliğe destek olan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Zeki Çelen, kampanyayı düzenleyenlere teşekkür ettiği konuşmasında; “İnşallah bu kampanyanın devamını ve ülkemizde kan vermenin öneminin anlaşılmasını diliyorum. Herkesi kan verme kampanyasına ve Kızılay’a destek vermeye bekliyoruz” dedi.

Atasagun Topluluğu Başkan Yardımcısı Mehmet Dalyan, Atasagun Topluluğu olarak Tıp Fakültesinde vatansever doktorların oluşturduğu bir topluluk olduklarını belirterek, “Çanakkale Zaferi tarihimizdeki büyük zaferlerimizden ve orada vatanı için kanını dökmüş, canını vermiş insanları anlamak için biz de kendi kanımızı vererek başka hayatlar kurtarmak için böyle bir etkinlik düzenledik” şeklinde konuştu.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU