memo

Bugun...
21-10-2017 21:32 Kategori: GENEL

Gaski Genel Müdür Yardımcısı Mihmallı'nın mutlu günü

Gaski Genel Müdür Yardımcısı Mihmallı'nın mutlu günü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"GASKİ genel müdür yardımcısı Gaziantep'in sevilnen bürokratlarından Seydi Mihmallı'nın öğretmen kızı Zeynep Kübra Mihmanlı İnşaat Mühendisi Ömer Faruk ile yapılan nikah töreni ile dünya evine girdiler."

GASKİ genel müdür yardımcısı Gaziantep'in sevilnen bürokratlarından Seydi Mihmallı'nın öğretmen kızı Zeynep Kübra Mihmanlı İnşaat Mühendisi Ömer Faruk ile yapılan nikah töreni ile dünya evine girdiler.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in nikahını kıydığı, nikah merasiminde Gaziantep siyasetinin, Bürokrasinin ve iş dünyasının önde gelen çok sayıda davetli katıldı.

Uzun yıllardan beri ilk önce TEDAŞ Gaziantep İl Müdürlüğü'nde personel sorumlusu olarak çalıştıktan sonra 7 yıldan beri de Gaski Genel Müdür Yardımcılığı yapan Seydi Mihmallı, kızı Kübra'yı ile Gerçek ailesinin İnşaat Mühendisi oğlu Ömer ile evlendirdi. Genç çiftin nikahları ise Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından kıyıldı.

 

Genç çiftin nikah şahitliklerini de Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak ile Latif Karadağ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Organize Sanayi Başkanı Deniz Köken, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ile işadamı Recep Konukoğlu birlikte yaptılar. 

Yeni evli çiftlerin nikah cüzdanını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin gelin Kübra Gerçek'e verdi. HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU