memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

28-09-2022 20:53 Kategori: GENEL

Eşinin hatırası olan evi baştan sona yenilediler

Eşinin hatırası olan evi baştan sona yenilediler
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yaptığı iyilikler ve dokunduğu hayatlar ile hep gündeme gelen Gaziantep iyilik hareketi bu defa Eşini kaybetmiş olan yetim bir ailenin hayatına dokunarak yıkık evlerini tadilat ederek beyaz eşyalarını sıfırdan dizdi."

Yaptığı iyilikler ve dokunduğu hayatlar ile hep gündeme gelen Gaziantep iyilik hareketi Gaziantep iyilik hareketi başkanı Kadir Yardım’a ulaşan Emine teyze yakın zamanda eşini kaybettiğini, bu evin ise eşinin hatırası olduğundan çıkmak istemediğini belirterek yardım istedi. Bunun üzerine harekete geçen Gaziantep İyilik Hareketi Başkanı Kadir Yardım önce ailenin eksiklerini tek tek tespit edip listeledi. Daha sonra hayırseverlerlerin desteği ile tadilata başladı. Ev eşyalarını ve beyaz eşyalarını sıfırdan dizdi.
EVİ YENİLENEN EMİNE TEYZE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Gördükleri karşısında duygulanan ve gözyaşlarını tutamayan Emine teyze, “Gaziantep iyilik hareketi ve Kadir Yardım kardeşim başta olmak üzere tüm hayırseverlere teşekkür ederim. Eşimin hatırasını canlı tuttuğunuz için sizlere minnettarım” dedi.
Gaziantep İyilik Hareketi Başkanı Kadir Yardım ise, “Emine teyzemiz hangi eve geçerse geçsin burada ki kadar mutlu olamayacağını anladık. Hayırseverlerimizin destekleri ve duaları sayesinde yetim ailemizin hayatına dokunduk. Bundan sonra Emine teyzemiz bize emanet. Bu tür yardım ve desteklerimiz ile yine mağdur olan ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz. Ekip arkadaşlarım Ayşegül Ensari ve Muhammet kaya desteğini esirgemeyen Sadik abi ve Leyla ablamıza sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız” diye konuştu.

Haber Videosu
Kaynak: İHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ