Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

08-11-2019 11:23 Kategori: GENEL

Edibe Sözen'den 10 Kasım mesajı

Edibe Sözen'den 10 Kasım mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı."

Sözen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2023 HEDEFİNE ULAŞMAK İÇİN YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tarihe adını altın harflerle yazdırmış büyük bir asker, fikirleri ile dünya devletlerine örnek olmuş bir büyük devlet adamıdır.

Milli ve manevi değerlerimiz, bir milleti ayakta tutan yegâne varlık sebebimizdir. Türkiye Cumhuriyeti, istikrarla büyümeye devam ederken karşısına çıkan her engeli milletimizden aldığı güç ve demokrasinin sarsılmaz iradesiyle aşmış ve aşmaya da devam etmektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizle verdiği var olma mücadelesini gerçekleştirirken, kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni “En Büyük Eserim” diyerek gelecek nesillere emanet etmiştir. Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet’e sahip çıkmak ve dünyaya örnek teşkil eden fikirlerini ve başarılarını, gelecek nesillere aktarmak en büyük sorumluluğumuzdur. Hasan Kalyoncu Üniversitesi sorumluluğunun bilinciyle vatanına, milli değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek ve 2023 hedefine ulaşmak için yorulmadan çalışmalarına devam edecektir. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Baş Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 81. sene-i devriyesinde rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum”.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna