memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

17-07-2021 14:21 Kategori: GENEL

Demirbey OD Yapı’nın prestijli projesi olan ‘Oto Center’ hizmete giriyor

Demirbey OD Yapı’nın prestijli projesi olan ‘Oto Center’ hizmete giriyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Demirbey OD Yapı tarafından Fıstıklık Mahallesi’nde projelendirilen ve içerisinde 69 adet işyerinin bulunacağı Oto Center’in ilk etabı olan 33 adet işyerinde sona gelindi. "

 Oto galerici esnaflarının gözdesi olan projenin ilk etabı için Kurban Bayramının ardından dükkan teslimlerinin yapılacağını söyleyen Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, “Gaziantep’e en modern oto center projesini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Projemiz için tüm galerici esnaflarımız sıraya girmiş durumda. Yapmış olduğumuz bu projemiz şehrimize artı değer katarken benzeri bir projenin de Türkiye’de dahi bulunmadığını söyleyebiliriz” dedi. Projemiz oto galerici esnaflarımızın gözbebeği olmuş durumda” dedi. 
PROJENİN İLK ETABINDAKİ 33 ADET İŞYERİNİN YAPIMI TAMAMLANDI
Projenin ilk etabı olan 33 adet işyerinin Kurban Bayramının ardından tamamlanacağını söyleyerek ikinci etaptaki 36 adet işyerinin ise inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini dile getiren Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir , “69 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemizi kısa süre içinde bitirmeyi planlıyoruz. İnşaat sektöründe çekirdekten yetişmeyiz ve yılların verdiği bir sektörel deneyimimiz var. OD Yapı olarak şirket prensiplerimizin en başında dürüstlük gelmektedir” dedi. 
OD YAPININ PRESTİJLİ PROJESİNE OTO GALERİCİLERDEN YOĞUN İLGİ
OD Yapı olarak Fıstıklık Bölgesinde başlatmış oldukları proje için galericilerin yoğun talep oluşturduğunu söyleyen Demir, “OD Yapı olarak en güzel projelerden birine imza attık. Projemizin ilk etabı da tamamlanma aşamasında.
Fıstıklık Mahallesi’nde Avrupai tarzda bir galericiler sitesi oluşturuyoruz. Yaptığımız bu proje ile sadece Gaziantep’te değil Türkiye’de önemli bir başarı elde etmiş oluyoruz. Bu proje gibi zengin içerikli bir sitenin benzeri yok. Galericiler Sitemiz için esnaftan yoğun bir ilgi var. Çoğu galerici esnafımız işyerlerimiz için sıraya girmiş durumda diyebiliriz” diye konuştu. 
PROJEMİZİN İLK ETABI TAMAMLANDI İKİNCİ ETAPTA İNŞAAT ÇALIŞMALARI İSE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Yaptığımız Oto Galericiler Sitesi ile aslında galericilik sektöründe de önemli bir başarıya imza atmış olacağız. Bu projemiz ile galerici esnaflarımız da aynı site içerisinde bir araya gelmiş olacaklar. Fıstıklık Mahallesi’nde hayata geçirecek olduğumuz sitemiz tamamen Avrupai tarzda inşa edilmiştir. Sitemiz içerisinde toplamda 69 adet işyeri olacak. ilk etabımız olan 33 işyerinin inşaat çalışmaları tamamlandı. Kısmet olursa Kurban Bayramının ardından işyerlerimizi esnafımız ile buluşturacağız. İkinci etaptaki çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor. inşaatlarımız yükseliyor. OD Yapı olarak şehrimizde ilklere imza atmaktan da büyük mutluluk yaşıyoruz. Böylelikle otomotiv sektörüne de yeni bir bakış açısı kazandırmış da olacağız” dedi. 
ESNAFLARIMIZA KALİTE VE KONFOR SUNACAĞIZ
Avrupai tarzda inşa edilen işyerleri için birçok ayrıcalık, farklılık ve çekicilik imkanları sunduk. Esnaflarımız bu site içerisinde konforu bulacak. Site içerisinde birçok imkan da elde edilebilecek. Şu anda yapımı tamamlanan işyerlerimiz esnaflarımızın gözdesi konumunda. Biz de esnaflarımızı daha çok bekletmeden teslim edeceğiz” diye konuştu. 
PANDEMİNİN TÜM OLUMSUZLUKLARINA RAĞMEN VERDİĞİMİZ SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ
Yaşanan pandemi sürecinden en fazla etkilenen sektörlerden birisinin de inşaat sektörü olduğunu dile getiren Demir, “Pandemi sürecinde maalesef her sektör birçok yönden olumsuz etkilendi ancak inşaat sektörü pandemi sürecinden en fazla etkilenen sektörlerin başında yer alıyor. OD Yapı olarak alınan tüm sağlık ve güvenlik önlemleri çerçevesinde esnaflarımıza sözünü vermiş olduğumuz projenin ilk etabının tamamlanmasının gururunu yaşıyoruz” ifadelerinde bulundu. 
MESLEKTE ÇEKİRDEKTEN YETİŞME OLDUĞUMUZ İÇİN SEKTÖREL SORUNLARIN DA FARKINDAYIZ
Oto Galericiler Sitesi için projenin gelişim aşamasından bahsederek otomotiv sektöründe yaşanan sorunlardan ve OD Yapı olarak sunulan çözümlerden bahseden Demir, “Demirbey OD Yapı olarak inşaat sektöründe 20 yıllık deneyime sahibiz. Mesleğim baba mesleği. Çekirdekten yetişmeyiz bu sektörde. OD Yapı olarak yükselen inşaatlarımız kendi arazilerimiz üzerinde konuşlandırılıyor.  Oto Galericiler için böyle bir proje geliştirmemizin başında sektörde bazı eksiklikleri tespit etmemizden kaynaklı. İmkanlarımız doğrultusunda açacağımız site ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağımızı düşündük ve proje çalışmalarımız start aldı. Görmüş olduğumuz eksiklikler arasında özellikle KÜSGET taraflarında alışveriş alanlarının ve sosyal tesislerin olmayışı yer alıyordu. Belirlediğimiz bu alanda sosyal tesisler oluşturduk. Sadece sosyal tesisle kalmadık. Düşünün ki bir ekmek almaktan başlayalım da lokantaya kadar, kasaba kadar birçok sektör için de işyerleri oluşturduk. Oluşturduğumuz site alanları içerisinde bankalar da olacak. OD Yapı olarak adımız her zaman yaptığımız işlerle anıldı bundan sonra da kalite çıtasını daha yukarılara taşımak öncelikli prensibimiz” dedi. 
OD YAPI OLARAK İNŞAAT ÇALIŞMALARIMIZDA KALİTE VE KONFOR İÇİN FEDAKARLIKLARDA BULUNDUK
OD Yapı olarak gerçekleştirdikleri projelere asla beton parçası gözüyle bakmadıklarını ve yapılan projelerin sosyal donatı alanları ile zenginleştirildiğini açıklayan Demir şu ifadelere yer verdi: “Yapmış olduğumuz projemiz kapsamında işyerlerimizin ruhsatlarını aldık. Yaptığımız en prestijli proje olduğu için biz de bir takım fedakarlıklarda bulunarak yapının benzerlerinden çok farklı olmasını sağladık. İnşaat prensibimde yüksek yapılaşma anlayışım yoktur. Projelerimiz yatay yönde ticari ve sosyal alanlarla tamamlanarak müşterilerimize sunulacaktır” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ