memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

11-01-2019 13:25 Kategori: GENEL

Demir: Habercilik bilgilendirici ve yol gösterici bir işlev

Demir: Habercilik bilgilendirici ve yol gösterici bir işlev
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MHP Gaziantep İl Yönetici Fatih Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Memohaber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Taşçı’yı ziyaret ederek, gazetecilerin gününü kutladı ve çiçek takdim etti."

MHP Gaziantep İl Yöneticisi Fatih Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Memohaber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Taşçı’yı ziyaret ederek, gazetecilerin gününü kutladı ve çiçek takdim etti.

MHP Gaziantep İl Yönetici Fatih Demir ziyarette, yazılı ve görsel basının öneminin yadsınamayacağını ve gazetecilerin demokrasinin önemli unsurlarından biri olduğunu söyledi.

Gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı, internet haberciliği gibi alanlarda önemli gelişmeler yaşandığını ifade eden Demir, "Bilgilendirici ve yol gösterici işleviyle toplumun dinamizm kazanmasına ve demokrasimizin güçlenmesinde önemli katkı sağlayan habercilik, aynı zamanda vatandaşın haber alma özgürlüğüne de yardımcı olmaktadır. Milletimizin basından beklentisi, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmektir. Bu durum özellikle bizim ülkemizde daha büyük bir önem taşımaktadır." dedi.

Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle öncelikle Gaziantep ve ilçeleri olmak üzere tüm ülkedeki gazetecilerin gününü kutladığını sözlerine ekledi.

 

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU