memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

27-03-2019 14:46 Kategori: GENEL

Ciğerci Hüseyin 30 ayrı kebap çeşidiyle dikkat çekiyor

Ciğerci Hüseyin 30 ayrı kebap çeşidiyle dikkat çekiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gastronomi kenti Gaziantep’te yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen “Ciğerci Hüseyin” kurumsal yapısı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Gaziantep’e Batı ve Doğu giriş noktalarında Gastronomi tanıtımıyla dikkat çeken Ciğerci Hüseyin yerli ve yabancı turistlerin beğenisi topladı."

Gastronomi kenti Gaziantep’te yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen “Ciğerci Hüseyin” kurumsal yapısı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Gaziantep’e Batı ve Doğu giriş noktalarında Gastronomi tanıtımıyla dikkat çeken Ciğerci Hüseyin yerli ve yabancı turistlerin beğenisi topladı. Alanında uzman kadrosuyla beğeni toplayan Ciğerci Hüseyin damak zevkine uygun lezzetler sunuyor.

30 AYRI KEBAP ÇEŞİDİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Müşterilerini en iyi şekilde ağırladıklarını ve memnun bıraktıklarını dile getiren Ciğerci Hüseyin İşletme Sahibi Hüseyin Baydar, “Siparişler daha verilmeden masaya bol çeşitli salatalarımızın ve enfes ayranımızın ikramını yapıyoruz. Usta ellerden çıkan kebaplarımızı müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda özel olarak servis yapıyoruz” dedi. 

Beş yıl önce 15 metrekarelik küçük bir alanda işe başladıklarını söyleyen Baydar, “Mekanı ilk açtığımızda müşterilerimiz oturacak yer bulamıyor ve ayakta yemek zorunda kalıyordu. Bu talepler bizi büyümeye zorladı. Restorasyon ile mekanı büyüttük ve ailelerin gönül rahatlığıyla geldikleri ve misafirlerini ağırladıkları nezih ve ferah bir mekan haline getirdik. Gastronomi kenti olan Gaziantep’in et ürünlerinin tüm lezzetlerini sunmak adına 30’un üzerinde kebap çeşitlerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz” diye konuştu. 

“DAMAK ZEVKİ 
DENİNCE BİZ AKILLARDA KALACAĞIZ”

Damak tadının önemini vurgulayan Baydar, “Özellikle bizim mekana gelen misafirlerimiz lezzeti bizimle tadacaktır. Lezzetten hiçbir şekilde ödün vermeyiz. Müşterilerimizi müşteri gibi değil, misafir olarak görüyoruz. Eti ve sebzeyi günlük olarak alıyoruz. Müşterilerimize her gün taze ürünler sunuyoruz. Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almaktadır. İşyerimize ilk adımını atan müşterilerimiz köz ateşinin üzerinde kıvamına gelen mis gibi ciğer kavurmasının kokusunu alır. Kebap öncesi lavaş ekmek içinde ciğer kavurmamızı sunuyoruz. Kendimize özgü baharatlarımız ile hazırladığımız ciğer kebap ve kavurmasında her zaman taze ciğer kullanıyoruz. Sadece ciğer kavurmamızı yemek için mekanımıza gelen önemli bir müşteri kitlesine sahibiz” dedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU