memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

22-02-2021 13:45 Kategori: GENEL

Belediye Başkanı Sarı kan bağışında bulundu

Belediye Başkanı Sarı kan bağışında bulundu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kızılay’a kan bağışında bulunarak insanın yaşam süresi boyunca kana ihtiyacı olabileceğini ve bu yüzden Kızılay’a kan bağışında bulunulması gerektiğini söyledi."

Nizip Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü’nde gerçekleşen kan bağışı kampanyasına destek vermek amacıyla standı ziyaret eden Başkan Sarı, buradaki tetkiklerin ardından kan bağışı yaparak, emeği geçenlere teşekkür etti. 


Covid-19 salgını nedeniyle artan kan ihtiyacına destek olmak amacıyla Nizip Belediyesi olarak, Başkan Sarı, şu sözlere yer verdi.
“Kızılay, kan bağışında yıllardır uzmanlaşmış bir kurum. Birçok can bu sayede kurtuluyor. Bizim de bu kurumu, bu sistemi ayakta tutmamız lazım, çünkü bir gün hepimizin kana ihtiyacı olabilir. Biz her zaman Kızılay’ın yanındayız. İnsan sağlığı, halk sağlığı her şeyin önünde ve bizler bunu çok iyi anlatan bir süreci yaşıyoruz. Bu vesileyle bugün başlatılan bu kampanyaya destek veren personellerime teşekkür ediyor herkesi kan bağışına bulunmaya davet ediyorum’’ dedi.
 Belediye çalışanlarının da katılım gösterdiği kan bağışları, sosyal mesafe gözetilerek gerçekleştirildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ