memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

19-03-2021 11:36 Kategori: GENEL

Başkent Gayrimenkul kazandırmaya devam ediyor

Başkent Gayrimenkul kazandırmaya devam ediyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Başkent Gayrimenkul Danışmanlık, klasik gayrimenkul anlayışını Gaziantep’te kırarak sektörde ilklere imza atmaya devam ediyor."

Deneyimli Gayrimenkul Danışmanı kadrosu ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Başkent Gayrimenkul; Arsa, arazi, daire, bağ evi gibi yatırım alanlarında müşterilerine kaliteyi ucuza sunarak kazandırmaya devam ediyor. Gayrimenkul sektöründe Başkent Gayrimenkul ile gelen yenilikleri Başkent Gayrimenkul Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toktaş, siz değerli okurlarımız için değerlendirdi.

GAYRİMENKUL HİZMETİNDE KALİTE ÇITASINI YÜKSELTİYORUZ

Başkent Gayrimenkul Danışmanlığının Gayrimenkul sektöründeki farkından bahsederek imara yeni açılan bölgelerde verilen hizmetlerden bahseden Toktaş, “Başkent Gayrimenkul Danışmanlık Şirketimiz Üniversite Bulvarı üzerinde yer almakta.

Gayrimenkul şirketimizde birbirinden deneyimli personellerimizle hizmette kalite çıtasını çok daha yukarılara taşıyoruz. Şehrimizde yeni açılan bölgelerde imarlı alanlarda arsa ve arazilerle müşterilerimizi buluşturuyoruz. Arz ve talebe göre değerlendirmelerde bulunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz”  diye konuştu.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ BİR YOL KAT ETTİK

Başkent Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi’nin kuruluşun üzerinden kısa bir süre geçmesine karşın sektörde çok önemli yenilikler getirdiklerini söyleyerek sektöre yeni bir bakış açısı kazandırıldığını söyleyen Toktaş, “Firmamızın kurulmasının üzerinden 3 ay gibi bir süre geçti.

Üç ay olmasına rağmen sektörümüzde büyük yol kat ettik diyebilirim. Firmamız gayrimenkul sektörüne apayrı bir bakış açısı getirmeyi öncelikli hedef kıldı kendisine. Klasik emlak hizmeti sunma taraftarı değiliz. Müşterilerimizin isteği her zaman önceliğimiz konumunda. Müşterilerimizin ne istediğine bağlı olarak gerekli araştırmaları yapıyoruz. Müşterilerimiz hangi bölgede ne istiyorsa biz de ona uygun alanı bulup kendilerine sunuyoruz” açıklamalarında bulundu.

GAYRİMENKUL ALANINDA GENİŞ ÇALIŞMA ALANLARIMIZ MEVCUT

Başkent Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi olarak gayrimenkul alanında çok geniş çalışma alanlarının varlığından bahseden Toktaş, “Çalışma alanlarımız oldukça geniş. Arsa, arazi, daire imar alanı içindeki bölgelerde müşterilerimize her türlü hizmeti veriyoruz. Bağ evi yapmak isteyen, imar içindeki bina alanlarını tespit edip müşterilerimize bunu sunuyoruz. Gaziantep’te imarlı arazi konusunda bir sorun olduğunu da düşünmüyorum. Müşterilerimizin tüm taleplerine yetecek durumdadır. Bölgelerdeki gelişmişlik durumuna baktığımızda Karataş, Akkent bölgelerimizde gelişmişlik oranı hızlı bir şekilde ilerliyor. Şehrimize genel olarak yapılaşmaya baktığımızda ise daha çok Güneybatı ve Batı yönünde bir açılma olduğunu gözlemliyoruz” dedi.

VATANDAŞLARIN YOĞUN TERCİHİ BEYLERBEYİ VE KUZEYŞEHİR YÖNÜNDE

Son dönemlerde Beylerbeyi ve Kuzeyşehir bölgelerinin vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ve vatandaşların yeni yaşam alanları olarak bu bölgeleri tercih ettiğini sözlerine ekleyen Toktaş, “Şehrimizin imar planı doğrultusunda gerek Büyükşehir Belediyesi gerekse de ilçe belediyelerimizin imar çalışmalarına göre talebin olduğu yerler belirli. Bunlara bağlı olarak biz de bu bölgelerde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beylerbeyi ve Kuzeyşehir Bölgesi yoğun olarak vatandaşımızın talep ettiği noktalar” açıklamalarında bulundu.

PANDEMİ SÜRECİ BAĞ EVLERİNE OLAN İLGİYİ ARTTIRDI

Yaşanan pandemi sürecinde bağ evlerine olan ilginin artış gösterdiğini söyleyen Toktaş, “Bağ evleri Gaziantep’in vazgeçilmez yaşam alanlarından birisi diyebiliriz. Bu kapsamda bağ evlerine pandemi döneminde biraz daha eğilim oldu diyebiliriz. Bağ evlerinde 2 bin veya 3 bin metrekarelik bir alan arayan müşterilerimiz şehrin biraz daha dışında bağ evi oluşturabilecekleri yerler talep ediyorlar” diye konuştu.

YOĞUN NÜFUS ARTIŞI KONUT İHTİYACINI DA BERABERİNDE GETİRİYOR

Gaziantep’in hızlı büyüyen bir kent olduğuna ve buna bağlı olarak Türkiye’nin birçok ilinden yoğun göç alındığına değinerek alınan bu göç dalgalarıyla birlikte konut ihtiyacının hızla artış gösterdiğine dikkat çeken Toktaş, “Gaziantep sanayi ve ticaretteki gelişimine eş değer olarak hızlı bir büyüme gösteriyor. Bu büyüme beraberinde de Türkiye’nin birçok illerinden yoğun nüfus hareketliliğini de beraberinde getiriyor. Şehrimiz bu sebepler dolayısıyla öncelikli tercih konusu olarak nüfusunda da hızlı bir artış yaşıyor. Yine göçle gelen bu yoğun nüfusa bağlı olarak şehrimizde konut ihtiyacı da hasıl oluyor. Burada arz ve talep dengesine bakıldığında ise imarlı yerlerin fiyatları talepler dolayısıyla artış gösterirken imarlı olmayan bölgelerde ise fiyatlarda bir sabit seyir gözlemliyoruz” dedi.

MESLEKİ YETERLİLİK VE ALANIMIZDA İLGİLİ SERTİFİKALARA SAHİBİZ

Başkent Gayrimenkul Danışmanlık olarak gayrimenkul yatırımında bulunacak olan vatandaşlara verilen hizmetlerden bahsederek mesleki yeterlilik ve sahip olunan sertifikalardan bahseden Toktaş, “Gayrimenkul yatırımı yapacak olan müşterilerimiz bütçelerine göre bir ön hazırlık yapmakla birlikte bu manada yine en çok desteği de bizlerden alıyor. Mesela bir bağ evi, arsa ya da arazi veya konutu fiyatını zaten müşteri de aşağı yukarı biliyor. Müşterilerimiz hangi bölgelerde yatırım yapmak istediklerini öncelikle bizimle paylaşıyor. Biz de müşterinin istekleri doğrultusunda gerekli çalışmaları gerçekleştirerek talepleri doğrultusunda onlara en uygun ve kaliteli şekilde hizmet sunuyoruz. Özellikle müşterinin istekleri konusunda şunu samimiyetle söyleyebiliriz ki mesleki yeterlilik ve yine bu alandaki sertifikalarımıza da sahibiz” ifadelerinde bulundu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ