memo

Bugun...
05-11-2018 00:45 Kategori: GENEL

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün mutlu günü

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün mutlu günü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün yeğeni Muhammet Akif Gül ile Gaziantep'in ünlü Baklavacısı Şaşı gurme Baklavalarının sahibi Mustafa Alpdoğan'ın kızı Merve'nin düğün ve nikah merasiminde iş ve siyaset dünyası bir araya geldi. "

Adalet Bakan Abdülhamit Gül'ün ağabeyi Milli Eğit Bakanlığı Hayat Boyu öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül'ün inşant mühendisi oğlu Muhammet  Akif Gül ile Gaziantep'in ünlü baklavacısı Şaşı gurme baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mustafa Alpdoğan'ın öğretmen Kızı Merve Alpdoğan muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Düğün törenine İş ve Siyaset dünyasının yanı sıra Ankara ve Gaziantep'ten üst düzey bürokratlar katıldı. Genç çiftin Nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken, gelin ve damada evlilik cüzdanını Bakan Gül'ün babası ünlü Cemil Gül Hoca takdim etti. Nikah töreninde AK Parti Milletvekillerinden, Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel, Derya Bakbak, Nejat Koçer, Kamu Denetciliği Kurumu Başkanı Şeref Malkoç, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti il Başkanı Eyüp Özkeçeçi, Karkamış Belediye Başkanı Nuh Kocaaslan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu ve Gül ve Alpdoğan ailelerinin yakınları katıldılar.

Şirehan Otelde yapılan muhteşem düğün töreninde Adalet Bakanı Abdülhamit gül yegeni Muhammet Gül'ün düğüne katılan davetlilerin masalarını tek tek gezerek  ilgilendi. Nikah merasiminde önce kuranı kerim okunmasının ardından nikah merasimine geçildi. Başta Adalet Bakanı Gül ve Milletvekillerinin yanı sıra İş ve Siyaset dünyasından yaklaşık 15 kişiden oluşan topluluk gelin ve damadın şahitliklerini yaptılar. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU