memo

Bugun...
13-06-2018 13:10 Kategori: GENEL

Özkeçeci'den Ramazan Bayramı mesajı

 Özkeçeci'den Ramazan Bayramı mesajı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı."

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci  Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Özkeçeci mesajında: Bayramların, birlik ve beraberliği daha da yoğunlaştığı, paylaşma ve hoşgörünün en güzel yaşandığı günlerdir. İnsanlara erdem ve olgunluk kazandıran, sevgi, hoşgörü, sabır ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan ayının sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Bütün İslam alemi olarak beklediğimiz Ramazan Bayramı, sevgi, kardeşlik ve barışın yoğun olarak yaşandığı, paylaşma ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerdir. Bu özel günlerde, sevdiklerimizle vakit geçirmek, büyüklerimizi, kimsesiz ve muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret etmek, ebediyete intikal eden yakınlarımızı yad etmek, aramızdaki kırgınlıkları gidermek, kardeşlik duygularını pekiştirmek, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin sosyal barışını sağlamak ve daha müreffeh yarınlara ulaşmamız için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Ramazan Bayramı'nın Türkiye'ye, millete ve tüm İslam alemine huzur, barış, refah getirmesini diliyor, "Bu duygularla tüm Gaziantep`li hemşerilerimizin bayramını kutluyorum. Yine, gerek milletimizin huzur ve selameti için vatan topraklarında, barış ve istikrarı korumak için yurt dışında fedakarca görev yapan bütün asker ve polislerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Ayrıca seçim sürecinde olduğumuz bugünlerde sahada gece gündüz demeden çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayan tüm AK Parti Gaziantep teşkilatımın bayramını yürekten kutluyorum.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU