memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

25-06-2022 09:39 Kategori: GENEL

Genç çiftin nikahını gelinin teyzesi Fatma Şahin kıydı, siyasiler ve iş insanları şahitlik yaptı

 Genç çiftin nikahını gelinin teyzesi Fatma Şahin kıydı, siyasiler ve iş insanları şahitlik yaptı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Sağlık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle şu anda sektörün Türkiye ve Avrupa’da önde gelen firmalarından biri olan MESPA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat, oğlunu ASİD Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım'ın kızıyla evlendirdi. "

Sağlık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle şu anda sektörün Türkiye ve Avrupa’da önde gelen firmalarından biri olan MESPA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat ile Nurten Polat çiftinin oğlu MESPA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Polat, Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı ve SANKO Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Yusuf Ziya Yıldırım ile eczacı Serpil Yıldırım çiftinin kızı avukat Nisa Nur Yıldırım unutulmaz bir nikah ve düğünle dünyaevine girdi.

 Nikahı gelinin teyzesi Fatma Şahin kıydı, Gaziantep protokolü şahitlik etti 
Yeni çiftin nikahını gelin Nisa Nur Yıldırım'ın teyzesi olan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken, nikah şahitliğini ise Gaziantep Valisi Davut Gül, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, OSB Başkanı Cengiz Şimşek, Fatma Şahin'in eşi İzzet Şahin yaptılar.

KİMLER KATILDI

Nikah ve düğün törenine Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, STK Başkanları, siyasetin renkli yüzleri, İş dünyasının tanıdık simaları ve sağlık sektörünün önde gelen temsilcilerinin yanı sıra Polat ve Yıldırım ailelerinin eş dost ve akrabaları katıldılar.

  Gaziantep kent protokolü düğüne akın etti 
  Gaziantep'te yapılan düğün ve nikaha Gaziantep'in kent protokolü, iş insanları, siyasiler ile davetliler ile gelin ve damadın arkadaşlarının aralarında bulunduğu binlerce kişi katıldı. 

  Düğüne gelenler keman eşliğinde eğlendi 
  Renkli görüntülerin ortaya çıktığı eşsiz düğüne gelenler, kadın keman müzisyenin çaldığı birbirinden eşsiz parçalarla gönüllerince eğlendi. Düğüne katılanlar davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ