memo

Bugun...
18-01-2018 16:31 Kategori: GENEL

GAÜN'den Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'na kütüphane

 GAÜN'den Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'na kütüphane
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında, Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde bulunan Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'nda ‘Köy Destek Projeleri’ kapsamında kütüphane kurdu. "

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında, Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde bulunan Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'nda ‘Köy Destek Projeleri’ kapsamında kütüphane kurdu.

Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'nda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapan Abdullah Bilgen'in kütüphane için yardım mesajıyla harekete geçen TDP Danışmanı Öğr. Gör. Hakan Kaşka’nın TDP dersini alan öğrencilere konuyu iletmesiyle GAÜN Hukuk öğrencileri, kitapları, kırtasiye malzemelerini, eğitim-öğretim setlerini hazırlayıp paketleyerek Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu'na gönderdi. Öğrenciler, TDP yoluyla şehirlerarasındaki mesafelerin ortadan kalktığını ve en iyi yatırımın eğitime yapılacağını, buna yaptıkları katkının kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade etti.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU