memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

27-07-2020 17:19 Kategori: GENEL

Demirbey OD Yapı, plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çekiyor

 Demirbey OD Yapı, plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çekiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te yaptığı başarılı plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çeken Demirbey OD Yapı, Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesi’nde Avrupai tarzda temellerini attığı Galericiler Sitesi’nde inşaat çalışmalarını hızla yükseltiyor."

Gaziantep’te yaptığı başarılı plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çeken Demirbey OD Yapı, Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesi’nde Avrupai tarzda temellerini attığı Galericiler Sitesi’nde inşaat çalışmalarını hızla yükseltiyor. Gaziantep’te ilklere imza atılan projeleri ile gündeme gelen Demirbey OD Yapı’nın son projesi olan Galericiler Sitesi’ne ise talep patlaması yaşanıyor.

PROJEYE TALEP PATLAMASI YAŞANIYOR

Gaziantep’te birçok projeye imza atan Demirbey OD Yapı, başarılı projeleri ile sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Demirbey OD Yapı’nın son projesi olan ve Avrupai tarzda yükselen inşaat alanları için büyük bir talep patlaması yaşanırken hızla yükselen inşaat projesinde ise birçok farklılık ve konforu da içinde barındıran özellikleri müşterilerinin gözdesi oluyor.

PROJEMİZ OLAĞAN HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Prestijli Oto Galericiler Sitesi’nin inşaat çalışmalarından bahsederek projenin önem öneminden ve farklılıklarından bahseden Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, “Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet iş yeri projesinin temelleri hızla yükseliyor. Covid-19 en fazla etkilediği sektörlerden birisi hiç şüphesiz inşaat sektörü ancak biz bu alanda üst düzey önlemler ve tedbirler alarak çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İkinci etapta yapacağımız 44 adet  iş yeri ile birlikte toplam 77 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemiz 2021 yılı ortasında tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu projemiz ile Gaziantep’te diğerlerinden çok farklı bir inşaatı şehrimize kazandırmış olacağız.

Prestijli Oto Galericiler Sitemiz birçok farklılığı ve konforu bünyesinde taşıyacak. Şu ana kadar birçok plaza ve inşaat çalışmalarımız oldu. Sektörde kalitemizin hakkını vermek için her projemizde daha farklı ne yapabiliriz diye düşünerekten yola çıkıyoruz. Bu düşüncemiz her seferinde kaliteyi bir kademe daha yukarı çıkarıyor. Son projemiz olan Prestijli Oto Galericiler Sitemizde de bu kaliteyi ve farklılıkları görmek mümkün olacak” ifadelerinde bulundu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna