memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

13-09-2018 15:17 Kategori: GENEL

Anadolu Okulları Anadolu'ya açılıyor

 Anadolu Okulları Anadolu'ya açılıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"“İyi bir eğitim herkesin hakkı” anlayışıyla yola çıkan Ünsal Ören Özel Okulları Gaziantep’te 6 okul ve 3 kurstan oluşan 9 eğitim kurumuyla kentin eğitim markası haline geldi."

“İyi bir eğitim herkesin hakkı” anlayışıyla yola çıkan Ünsal Ören Özel Okulları Gaziantep’te 6 okul ve 3 kurstan oluşan 9 eğitim kurumuyla kentin eğitim markası haline geldi. Ünsal Ören Özel Okullarının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Ören, şimdi de Aydın Söke'de bulunan Anadolu Okulları'nı Anadolu'nun eğitim markası yapmak için kolları sıvadı.

FEN LİSESİ DE AÇILIYOR 
Aydın'ın Söke ilçesinde faaliyet gösteren Anadolu Okulları, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu Lisesinin ardından önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında fen lisesi ile de hizmet verecek. Anadolu Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Ören, eğitime yatırım yapmaya devam edeceklerini belirterek, "Daha güçlü bir Türkiye'nin nitelikli eğitimle mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de tüm yatırımlarımızı eğitime yapıyoruz. Bu yıl Söke'deki okulumuza Fen Lisesini de eklemenin mutluluğunu yaşayacağız. Fen lisesi ile iç beyin göçünü durdurmayı hedefliyoruz " diye konuştu.

“SOSYAL HAYAT SOSYAL ÖĞRENCİ”
Anadolu Okulları olarak eğitimde akademik başarının yanında sanat, spor, yabancı dil ve diğer sosyal etkinliklerle öğrencileri yaşama hazırladıklarını, eğitim kadar sporda da iddialı olduklarını vurgulayan Anadolu Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Ören, şöyle konuştu:
“5'inci ve 8'inci sınıflarda Türkiye geneli yapılan deneme sınavlarında Türkiye birinciliğimiz var. Satranç, bocce, yüzme, bowling, karate ve tırmanışta şampiyonluklarımız, madalya alan öğrencilerimiz var. Sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. Hayvan barınağı ziyareti, kardeş okullara kitap bağışı kampanyası, huzurevi korosu ile ortak konser, huzurevi ziyareti, hatıra ormanı, çocuk yazarlar projesi gerçekleştirdiğimiz projelerden bazılarıdır. Öğrencilerimizin sanatsal yarışmalarda elde ettiği başarılar da bizleri gururlandırmaktadır. Anadolu Okulları olarak, özgün eğitim modelimizle yakın gelecekte Türkiye'nin en başarılı özel okulları arasında olmak için her türlü altyapımızı hazırlamaktayız."

“ANADOLU OKULLARI KAPILARINI KAHRAMANMARAŞ’TA AÇIYOR”

Deneyimli öğretmen kadrosuyla kısa sürede Aydın'ın başarılı özel okullarından biri olan Anadolu Okulları, Söke'den sonra ilk şubesini Kahramanmaraş'a açarak eğitim ağını güçlendirme yolunda ilk adımı attı.

Anadolu Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Ören, eğitim alanında Türkiye'ye yeni bir marka kazandırmak için yola çıktıklarını belirterek, "Anadolu Okulları, akademik başarıları, eğitim kadrosu, teknolojik altyapısı ve fiziksel şartları ile her geçen gün büyüyor. LGS'de Söke 1.'si, Aydın 3.'sü ve Türkiye 97'sini çıkaran Anadolu Okulları 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında Kahramanmaraş Şubesiyle de hizmet verecek. Anadolu Okulları olarak adım adım Anadolu'nun dört bir tarafında eğitim kurumları açmayı planlıyoruz. Kahramanmaraş Şubemizin ardından gelecek yıl da Ankara şubesini hizmete açmak için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU