memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

28-09-2022 16:08 Kategori: EKONOMİ

Veli Kadooğlu: Üyelerimize hizmetimizi sürdürmek istiyoruz!

Veli Kadooğlu: Üyelerimize hizmetimizi sürdürmek istiyoruz!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası’nın (GTO) 1 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek Oda Organ Seçimlerinde 11 Nolu Petrol Ürünleri Katı Sıvı-Gaz Yakacaklar Meslek Grubu’nda beyaz liste ile seçimlere girecek olan grup adına Veli Kadooğlu açıklama yaptı."

Kendisiyle birlikte Memik Yılmaz ve Feridun Akcan’ın başını çektiği beyaz listede yer alan  Mehmet Ergün Demir, Kamil Koca, Mahmut Yılmaz, Fuat Cindioğlu, İbrahim Yetkinşekerci, İrfan Karakuzulu, Salahattin Özdemirler, Osman Çolak, Hasan Eviz, Mübarek Hidayet ve Sait Kazaz adına yazılı bir açıklama yapan Veli Kadooğlu, “Sektörümüz ve üyelerimize hizmet için çıktığımız bu yolda tüm üyelerimizden destek bekliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde sektörümüzü daha iyi noktalara taşımak için grubumuzda bulunan bütün üyelerimizin oylarına talibiz” dedi.

Gaziantep Akaryakıt Bayileri Derneği (GABDER) Üyelerinin yanı sıra Katı-Sıvı ve Gaz Yakacaklar sektöründe faaliyet gösteren firmaların temsil edildiği grup adına açıklama yapan Veli Kadooğlu, “1 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gaziantep Akaryakıt Bayileri Derneği öncülüğünde hazırladığımız aday listemizle meslek grubumuzda yer alan tüm şahıs ve işletmelerin temsil edilmesine özen gösterdik. Meslek grubumuzdaki üyelerimizi GTO çatısı altında en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız isimlerle yola çıktık ve üyelerimizin oylarına talibiz” ifadelerine yer verdi.

Kadooğlu, özellikle akaryakıt sektörü başta olmak üzere Katı Sıvı-Gaz Yakacaklar sektörlerinde de sorunlara hakim olduklarını ve çözümü noktasında GABDER – GTO arasında var olan işbirliğini devam ettirmek arzusunda olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“GABDER olarak 1994 yılından bu yana akaryakıt sektörün sorunlarının çözümü ve sektörün gelişimi için GTO Yönetimi ile koordineli çalışmalar yürüttük. Birçok sorunu birlikte hareket ederek, güç birliğiyle çözdük ve sektörümüzün önündeki engelleri kaldırmak için mücadele verdik, vermeye de devam ediyoruz. Üyelerimizin teveccühü ile seçilip, 11 Nolu Petrol Ürünleri Katı Sıvı-Gaz Yakacaklar Meslek Grubu’nda yeniden GTO’da temsil yetkisini almamız durumunda geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de yine sektörümüzle ilgili çalışmalarımızı Oda yönetimimizin de desteğiyle hız kesmeden etkin bir şekilde sürdüreceğiz. 

Bugüne kadar sosyal konular da dahil olmak üzere sektörümüzle ilgili birçok çalışmaya imza attık. Son olarak GTO Yönetim Kurulu ile koordineli olarak Enerji Bakanlığı ve EPDK nezdinde yaptığımız girişimler sonucunda Gaziantepli Akaryakıt Bayilerimizin Mersin ile aynı orKaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ