memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

26-01-2022 20:22 Kategori: EKONOMİ

Uzun Kollu Bluz

Uzun Kollu Bluz
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Genç kızların ve yetişkin kadınların en çok giymeyi tercih ettikleri kıyafet modellerinden birisi de uzun kollu bluz modelleridir. Bu modellere olan ilgi her geçen gün artıyor."

Genç kızların ve yetişkin kadınların en çok giymeyi tercih ettikleri kıyafet modellerinden birisi de uzun kollu bluz modelleridir. Bu modellere olan ilgi her geçen gün artıyor. Kadınlar bluz giyimini genellikle iş hayatlarında ve gündelik dışarıdaki işlerini halletmek için giyiyorlar. Bluz modası geçmişten günümüze her zaman ilgi gören modalardan birisi olmuştur. Bluzlar yaz ve kış trendlerinin vazgeçilmez kıyafetlerindendir.

Bluz modelleri konusunda karşımıza kapsamlı bir yelpaze çıkıyor. Birçok bluz modeli piyasada bulunuyor. Bu modellerden en çok tercih edilen model desenli modeller oluyor. Desenli model bluz modelleri kadınların en gözde bluz modelleri arasında yer alıyor. Böylelikle kadınlarını ışıltısına ışıltı katıyor. Estetik güzelliğinin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Uzun Kollu Bluz Fiyatları

Kıyafet sektöründe fiyatlar sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Uzun kollu bluz fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyatların değişkenlik göstermesinde marka kalitesi, kumaş, mevsimsellik durumu gibi faktörler doğrudan fiyatlar üzerinde rol oynuyor. Ayrıca bluz fiyatlarının etkilenmesinde ürünün ithal veya yerli olma durumu da fiyatlar üzerinde doğrudan aktif bir biçimde rol oynar. https://www.axxelgulertekstil.com/bluz-modelleri adresinden inceleyebilirsiniz.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ