memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

26-03-2019 10:26 Kategori: EKONOMİ

Ünverdi, Gaziantep üreten ve çalışan bir kent

Ünverdi, Gaziantep üreten ve çalışan bir kent
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bursa Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Meclis Başkanı Salih Hoşgönül, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun ile yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) nezaket ziyaretinde bulundu."

Heyeti GSO’da ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep’in üreten ve çalışan bir kent olduğunu kaydetti.

Gaziantep olarak çok geniş yelpazede üretim yaptıklarını ve ihracat yapan iller sıralamasında 6’ıncı sırada yer aldıklarını ifade eden Adanan Ünverdi, “Gece gündüz demeden kentimiz ve ülkemiz için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Bursa Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odamız ile de işbirliği içinde yeni projeler yapabiliriz. Sonuçta hepimiz ülkemizin ileriye gitmesi için çaba sarf ediyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yenişehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun da konuşmasında Gaziantep’ten çok etkilendiklerini belirterek, “Gaziantep çalışkanlığı, üretimi ve ihracatıyla örnek bir şehir. Bunu bugün ziyaret ettiğimiz fabrikalarda ve GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nde bir kez daha gördük. Çok başarılı bir proje olmuş, özellikle hayata geçirilen Gaziantep Sanayici İşbirliğinde Mesleki Eğitim Projesi (GASİMEP) takdire şayan. Bunu mutlaka kendimize örnek alacağız. Emeğiniz ve çalışmalarınız için teşekkür ediyor başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cevdet Akınal, Ferhan Sağım, Yönetim Kurulu Üyeleri Perihan Çöçelli, Melike Yüksel, Ercan Sayın, Hakan Aslansoy, Metin Erturhan, Başar Küçükparmak ve Mustafa Özgüler’in hazır bulunduğu ziyaret sonunda karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu.

 

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU