memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

21-09-2022 23:54 Kategori: EKONOMİ

Ticaret Odası’nda Seçim Yarışı Kızışıyor

Ticaret Odası’nda Seçim Yarışı Kızışıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) 1Ekim’de yapılacak seçimler öncesi Meslek Komitelerine aday olanları çalışmalarını sürdürüyor. 40. Grup Meslek Komitesi adayı Mehmet Arslantaş, grup üyelerini 1 Ekim’de köklü bir değişime imza atmaya davet etti."

GTO’da 1 Ekim’de yapılacak seçimlerde Turizm – Otel – Güvenlik -  Danışmanlık - İş Sağlığı - Güzellik Merkezlerinin yer aldığı 40. Grup Meslek Komitesine aday olan Mehmet Arslantaş, yapılacak seçimlerde gurup üyelerini köklü bir değişime imza atmaya davet etti.
Arslantaş, yıllardır biriken sorunları birlikte aşmak, üyelerin haklı taleplerini hayata geçirmek ve üyelerin sadece seçimden seçime hatırlanma alışkınlığına son vermek için aday olduklarını ifade ederek destek istedi.
Genç bir ekiple komiteye aday olduklarını vurgulayan Arslantaş şöyle konuştu:
”Yaşadığımız sıkıntıları, sorunları aşmak için hep birlikte mücadele edelim. Üyelerimizi dinlemeye, haklı taleplerini hayata geçirmeye ve kamu nezdinde en iyi şekilde temsil etmeye yönelik var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Genç bir ekiple komitemize aday olduk gurup üyelerimizi seçimden seçime hatırlama alışkanlığına son verip onlarla birlikte komitemizi yöneteceğiz ve haklarını almaları için sonuna kadar mücadele edeceğiz”Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ