memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

23-03-2021 11:13 Kategori: EKONOMİ

Tasarımda İtalya'yı geçen bir firma Emel pırlanta

Tasarımda İtalya'yı geçen bir firma Emel pırlanta
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İtalya'nın pırlanta üretimindeki sahip olduğu yer tüm dünya tarafından biliniyor. pırlanta sektörünün en önce ülkelerinden biri olan İtalya son yıllarda Türkiye ile kıyasıya bir rekabet içerisinde yarışıyor."

Ülkemiz pırlanta üretimi ile dünyanın sayılı ülkelerinden birisi olmayı başarıyor. Dünya sıralamasında ilk 10 ülke arasında yer alan Türkiye artık İtalya'nın rakibi olmaktan çok öte bir yer almayı başarabiliyor.

Son yıllarda ülkemizde çok özel pırlanta markalarının yapmış olduğu büyük ataklarla birlikte artık İtalya gibi dünya ülkeler pırlanta konusunda Türkiye'nin gerisinde kalıyor.

Ülkemiz pırlanta üretimi ile çok büyük bir ihracat hacmine sahip. Avrupa standartlarında üretilen Tüm ürünler hem yüksek kalitesi hem özel tasarımları hem de çok uygun fiyatları ile tüm dünya kadınlarının ilgisini çekmeyi başarıyor. düşük fiyatları ile İtalya gibi rakiplerini geride bırakan ülkemiz aynı zamanda sunmuş olduğu en özel tasarımlar ile farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Emel pırlantanın muhteşem pırlanta koleksiyonları

Ülkemizde pırlanta denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi Emel pırlantadır. Sahip olduğu ticaret hacmi ve dünya çapında sahip olduğu ihracat sıralaması ile ülkenin en önemli değerlerinden birisidir.

Emel pırlanta kurulmuş olduğu günden bu yana çok özel tasarımları ve çok uygun fiyatları ile her kadının bir pırlanta sahibi olmasını hedefliyor. Her kadın kendi imkanları ile muhteşem bir pırlanta sahibi olabiliyor. Emel pırlanta koleksiyonları arasında pırlanta yüzük modelleri kadınların hayallerini süslüyor. Her kadın için çok özel bir değere sahip olan pırlanta yüzük modelleri arasında pırlanta tektaş yüzük en çok satılan ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Tektaş yüzük denildiğinde her kadın için çok özel bir değere sahip olan bu ürünler hem çok özel tasarımlarla hem de çok uygun fiyatlarla kadınların beğenisine sunuluyor. Pırlanta tamtur yüzük modelleri arasında yapacağınız seçimler ile Sizler de ışıltılı ve en şık kadınlar olmayı başarabilirsiniz. Emel pırlanta mağazalarının isimlerini süsleyen en özel pırlanta yüzük modelleri için sakın geç kalmayın.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ