memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

10-06-2021 16:29 Kategori: EKONOMİ

Şahin ve Sarı muhtarlarla bir araya geldi

Şahin ve Sarı muhtarlarla bir araya geldi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İlçe Kaymakamı Kemal Şahin ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı Haziran ayı Mahalle Muhtarları Toplantısı kapsamında gerçekleşen toplantıda merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi."

Nizip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda, merkez ve kırsal mahallelerinde son 1 ay içinde yapılan ve yapılacak çalışmalar ele alındı.
Kaymakam Şahin yaptığı konuşmada,  “Vatandaş odaklı hizmet anlayışımız, vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunma görevimiz, sorumluluğumuzla gerçekleşen toplantıda muhtarlarımızın ihtiyaçlarını, taleplerini değerlendirecek, varsa sorunlarına çözüm önerisi getireceğiz.” dedi.
Belediye Başkanı Sarı ise,  iletilen sorunların çözümü noktasında gelişmelerin takip edilerek muhtarların isteklerini yerine getirdiklerini söyledi.
Konuşmaların sonunda muhtarların sorun, talep ve isteklerini dinleyen Kaymakam Şahin ve Belediye Başkanı Sarı, ilgili kurumlar tarafından taleplerin ivedilikle değerlendirilmesi talimatını verdi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ