memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

28-09-2022 14:59 Kategori: EKONOMİ

İnce Topuklu Saten Ayakkabı

İnce Topuklu Saten Ayakkabı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Saten ayakkabıların kullanımında görülen artış ile birlikte farklı modeller üretilir. İnce topuklu olarak hazırlanan saten ayakkabılar abiye elbiseler ile kombin edilir. Böylece özel gün ve davetlerin vazgeçilmez giyim ürünleri arasında sayılır. "

Yapılacak olan kombinin rengine uygun olarak ince topuklu bir saten ayakkabı tercih edebilirsiniz. Taş ve işlemeleri ile de farklılık yarattığı gibi gül ve çiçek detayları ile de görsel hava katılır. Parlak satenin ince topuk ile buluşması sonucunda görsel bir bütünlük sağlanmış olur. 

İnce Topuklu Ayakkabı Kombinlemek

Her bir giyim ürünü tek tek düşünülerek kombin elde edilir. Bu noktada ince topuklu bir ayakkabı ile de ürün kombinlemek önemlidir. Mini etek ya da mini elbiseler ile hoş duran ince topuklu ayakkabılarda renk ve desen uyumuna bakılır. 

Değişik modelleri çok uygun fiyata satın alıp kombin etmek mümkündür. Fazla ücret ödemeden yapabileceğiniz ince topuklu ayakkabı alışverişi sonrasında keyifli bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Bunun için https://www.jabotter.com/ince-topuklu-ayakkabi internet adresine bakabilirsiniz. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ