memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-09-2022 11:04 Kategori: EKONOMİ

GTO'da seçim heyecanı! Teymur ve Yıldırım yeniden aday

GTO'da seçim heyecanı! Teymur ve Yıldırım yeniden aday
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. 1 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan GTO Oda Organ Seçimlerinde 17 bin civarında üye, 45 meslek komitesinin belirlenmesi ve 123 meclis üyesinin belirlenmesi ile ilgili oy kullanacak. Seçimlerde GTO Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, yeniden aday oldu."

Gaziantep Ticaret Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. 1 Ekim Bayraktar Lisesi'nde seçime gidecek olan Gaziantep Ticaret Odası'nda üye sayıları belirlendi. 24 bin 41 üyenin bulunduğu oda organlarında seçilecek komite üyesi sayısı 291, meclise girecek üye sayısı ise 123 olacak.

KOMİTE ÜYE SAYILARI DA NETLEŞTİ
Gaziantep Ticaret Odası Organ Seçimlerinde gruplar bazında seçilecek Meslek Komitesi ve Meclis üye sayıları netleşti. Grup Faal üyesi sayı aralığı 150-400 olanlarda komite üye sayısı 5, meclis üye sayısı 2, 401 ile bin üye sayı aralığında ise komite üye sayısı 7, meclis üyesi 3 olacak. Bin ve 2 bin 500 üye aralığında olan komite üyesi sayısı 9, meclis üye sayısı ise 4 olacak.  24 bin 41 üyenin bulunduğu oda organlarında seçilecek komite üyesi sayısı 291, meclise girecek üye sayısı ise 123 olacak.

TEYMUR VE YILDIRIM ADAY
Cumartesi günü yapılacak olan seçimlerde, GTO Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, görev için yeniden aday oldu. Oda Organ Seçimlerinin ardından GTO Meclis ve GTO Yönetim Kurulu Başkanlık seçimleri Meclis içerisinde yapılacak.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ