memo

Bugun...
20-03-2018 16:38 Kategori: EKONOMİ

GTO Başkanlığına Hıdıroğlu'ndan flaş adaylık açıklaması

GTO Başkanlığına Hıdıroğlu'ndan flaş adaylık açıklaması
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, 3 Nisan’da yapılacak olan oda seçimlerinde aday olacağını yaptığı basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu. "

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, 3 Nisan’da yapılacak olan oda seçimlerinde aday olacağını duyurdu. Hıdıroğlu, Şubat ayında yapılan meclis toplantısında yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. Hıdrıoğlu’nun 2 ay içersinde 2 farklı açıklamada bulunması kafaları karıştırdı.

GTO’daki seçimlere sayılı günler kala adaylarda belli olmaya başladı. İlk adaylık açıklaması mevcut başkan Beyhan Hıdıroğlu’ndan geldi. GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, 3 Nisan’da yapılacak olan GTO seçimlerinde yeniden aday olacağını kamuoyunu duyurdu.

"Dünyada güçlü bir Türkiye, Türkiye'de güçlü bir Gaziantep" yaratmak için 15 Temmuz ruhuyla "Gelin birlikte çalışalım" sloganıyla yola çıktıklarının altını çizen Hıdıroğlu, şöyle konuştu: “ “2009 yılından beri şerefle hizmet ettiğim, 26 Aralık 2016 tarihinden bu yana da Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığım ve bu yıl kuruluşunun 120. yılını kutladığımız örnek oda Gaziantep Ticaret Odası'na yönetim kurulu başkanlığına oda ve meclis üyelerimizin genel teveccühü ve isteği üzerine ekibimle birlikte yeniden adayım. Yönetim Kurulu olarak görev yaptığımız 15 ay boyunca hep yükselen değer Gaziantep'imize hizmet ettik. Üyelerimizin ticaretine, üretimine ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak için daha neler yapabiliriz dedik ve birçok projeyi hayata geçirdik. Allah kısmet ederse yeni ve güçlü projelerimizle yeniden yönetime gelmek istiyoruz. Bizler 15 ay boyunca tüm üyelerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda hep birlik, beraberlik ve ortak akılla hareket ettik. Oda meclisimiz ve komitelerimizle aktif olarak çalıştık. Arkadaşlarımızla beraber bugün ülkemizin içinde bulunduğu hassas dönemi de göz önünde bulundurduğumuzda, Gaziantep Ticaret Odası'nda olmak ve 15 ay boyunca oluşturduğumuz birlik ve beraberlik ruhuyla hizmete devam etmek istiyoruz. Bizler, Atatürk'ün bize emanet ettiği bu Cumhuriyeti daha da yukarılara çıkarmak, üretim gücümüzü artırmak, "Dünyada güçlü bir Türkiye, Türkiye'de güçlü bir Gaziantep" yaratmak için 15 Temmuz ruhuyla "Gelin birlikte çalışalım" diyoruz. Bu şehre borcumuz var.”Kaynak: HaberMerkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU