memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-05-2022 00:35 Kategori: EKONOMİ

Fresh Scarfs’ın Özel Tasarım Desenli Pilise Eşarp Modelleri

Fresh Scarfs’ın Özel Tasarım Desenli Pilise Eşarp Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Desenli Pilise Eşarplar, özel tasarımların şıklığına kombinlerde yer vermek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. "

Canlı, hareketli ve güçlü renklerin birlikteliği üzerine tasarlanan Desenli Pilise Eşarplar, tesettür giyim anlayışına yeni bir soluk getiriyor. Hareket geçişinin yoğun olarak hissedildiği tasarımlar, her şart altında fark yaratan tarza sahip olmayı vadediyor.

Desenli Pilise Eşarp modelleri, zengin desen ve model alternatifleriyle her kadının zevkine hitap ediyor. Farklı tarzları etkili şekilde ifade edebilme imkanı da sunan Desenli Pilise Eşarpların her ortamda kullanılması mümkün. Gündelik yaşamın her alanında ya da en özel davetlerde kombinlerinizi özel tasarımlı Pilise Eşarp modelleri ile güçlendirebilirsiniz.

Blok Desenlerin Tamamlayıcı Gücü

Şal modelleri, özgürce tarzını ifade etmek isteyen kadınlar minimal parçalar üzerinden etkileyici bir görünüme ulaşma imkanı sunuyor. Farklı desen ve model alternatifleriyle sunulan Pilise Eşarp modelleri, hareket dolu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Pilise Eşarp modelleri arasında basic tarza sahip olanlar için tek renk alternatifleri de bulunuyor.

Desenli şallar arasında yer alan Wawes Şallarla hareket dolu bir görünüme konforla sahip olabilirsiniz. www.freshscarfs.com zengin renk seçeneğiyle sunulan Wawes Şallar, Pilise Eşarp Koleksiyonu içerisinde yer alıyor. Wawes Şallar, keskin ve canlı renkte alt ve üst parçalarla benzersiz bir kombin oluşturabilme olanağı sunuyor. Ayrıca Wawes Desenli şalların gündelik yaşamda da konforla kullanılması mümkün.

Özel Renkler, Özgün Tasarımlarla Fark Yaratan Lia Desen Eşarplar 

Lia Desen Eşarplar, hareketli tasarımların canlılık dolu görünümünden her ortamda yararlanmak isteyen kadınlara özel olarak tasarlanmıştır. Canlı renklerin benzersiz uyumu üzerine tasarlanan Lia Desenli Eşarplar, klasik renklerin modern tonlarla buluştuğu özel tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. Özellikle iş hayatında Lia Desen Eşarpların rengarenk büyüsüyle geliştirilmiş kombinleri kullanmak mümkün.

Pilise Eşarp Modelleri; Ria, Adele, Pearl, Rita ve Elvi desenlerle her moda talebini tatmin edebilecek alternatiflere sahip. Özgün bir tarz geliştirmek isteyen kadınlara hitap eden Pilise Eşarplarla, her ortamda fark yaratmayı başarmak olanaklı. Fresh Scarfs’ın, özgün tasarımlı Pilise Eşarp Koleksiyonunu inceleyebilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ