memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

10-10-2018 16:24 Kategori: EKONOMİ

Enflasyonla mücadelede Gaziantep'te varız dedi: Yüzde 10-25 indirim

Enflasyonla mücadelede Gaziantep'te varız dedi: Yüzde 10-25 indirim
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başlatmış olduğu enflasyonla mücadele kampanyasında fiyat indirim kampanyasına Gaziantep'ten destek geldi. Biz de varız kampanyasına %10-25 arasında destek taahhütün de bulunuldu."

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başlatmış olduğu enflasyonla mücadele kampanyasında fiyat indirim kampanyasına Gaziantep'ten destek geldi. Bizde varız kampanyasına %10-25 arasında destek taahhütün de bulunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Belediye olarak tüm hizmetlerinde indirime gittiklerini belirterek "Maliye bakanlığımızın başlatmış olduğu kampanyada bizde varız.  Belediye olarak vatandaşlarımıza olan hizmetlerimizde tüm faturalarımızda indirimleri destekliyoruz.  %10 indirimle bizde varız ve destek veriyoruz" dedi. 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ticaret Odası Başkan Vekili Uğur Acıoğlu ve Esnaf Odaları Başkanı Ömer Küsbeoğlu ortaklaşa bir basın toplantısı düzenleyerek "Enflsayonla topyekün mücadele" kampanyasını başlattılar. Ticaret Odası Başkan vekili Uğur Acıoğlu "Esnafımızla yaptığımız görüşmeler sonucu kampanyayı destekliyoruz" dedi. 

BEŞİKTEN MEZARA KADAR DESTEK

Enflasyonla mücadele proğramına destek vermek için ellerini taşın altına koyduklarını belirten, Esnaf odaları Başkanı Ömer Küsbeoğlu'da şöyle konuştu; " Beşikten mezara kadar ne varsa elimizi taşın altına koyacağız. Satışlarımızda zarar da etsek % 10'la bişey olmaz. gün bu gündür diyerek destek olacağız " dedi. 

Büyükşehir Meclis salonunda yapılan basın toplantısına Esnaf odalarına bağlı bazı orda başkanları katılarak esnafları adına Yüzde 10 ile % 25 arasında indirim yapacakları taahüdende bulundular. 

PİDE EKMEĞİNDE ŞOK İNDİRİM

Gaziantep Pideciler ve Yufkacılar ve Simitciler odası başkanı Abdullah Sarı enflasyonla mücadele konusunda bizde varız kampaynsayına destek olduklarını belirterek net yüzde 15 indirim yapacaklarını söyledi. 

KÜÇÜK SANAYİ KOPERATİFİNDEN REKOR İNDİRİM

Enflasyonla topyekün mücadele kampanyasının başlatılması için yapılan toplantıya katılan Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Koperatifi Başkanı Mustafa Güneş, bu kampanyada biz de varız dedi. Güneş" Araba tamir ve bakımında halkımıza indirim sunarak Yüzde 25 indirim uygulayacağız" dedi. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU