memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

11-12-2021 18:13 Kategori: EKONOMİ

Demirbey OD Yapı’nın yıldız projesi hizmete alındı

Demirbey OD Yapı’nın yıldız projesi hizmete alındı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te inşaat sektöründe önemli yatırımları ile adından söz ettiren Demirbey OD Yapı, Şehitkamil İlçesi Fıstık Mahallesi’nde oto center projesini tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Çağın tüm gereklerine uygun olarak modern yöntemlerle inşası tamamlanan oto center dükkanlarına ise talep patlaması yaşanıyor. "

PROJEYİ SÖZÜNÜ VERDİĞİMİZ 2021 YILINA YETİŞTİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ

Oto cente projesinin sözünü verdiği 2021 yılında tamamlanmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyen OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, “Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulan toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık ve bugün projenin ilk etabını tamamlayıp müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İkinci etapta yapacak olduğumuz 36 adet iş yeri ile birlikte ise toplam 69 adet Prestijli Oto Galericiler dükkanı müşterilerimizle buluşacak” dedi. 

İŞİMİZİN SIRRI DÜRÜSTLÜK

Başarılı işadamı Oğuz Demir, inşaat sektörüne yaptıkları yapılarla değer kattıklarını söyleyerek öncelikli sevdalarının Gaziantep olduğunu dile getirdi. Demir, ticarette başarılı olmanın sırrının da dürüstlükten geçtiğini belirterek, “İş hayatına çekirdekten yetiştim.

İş hayatında başarılı olmanın sırrı da her zaman dürüst olmaktan geçiyor. Demirbey OD Yapı olarak her zaman işimizi hakkıyla yaparak alnımızın teri ile işimizde başarılı oldu. Bugün Gaziantep’e böyle bir yapı kazandırmanın da mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

YAPIMI TAMAMLANAN PROJEDE TALEP PATLAMASI YAŞANIYOR

Gaziantep’te yaptığı başarılı plaza ve inşaat çalışmaları ile dikkat çeken Demirbey OD Yapı, Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesi’nde Avrupai tarzda temellerini attığı Galericiler Sitesi’nde inşaat çalışmaları tamamlandı. Gaziantep’te ilklere imza atılan projeleri ile gündeme gelen Demirbey OD Yapı’nın son projesi olan Galericiler Sitesi’ne ise talep patlaması yaşanıyor.

ARUPAİ TARZDA İNŞA EDİLEN OTO CENTER ESNAFI BİR ARAYA TOPLUYOR

Demirbey OD Yapı,  Şehitkamil İlçesi Fıstıklık Mahallesinde Avrupai projede galericileri bir araya getiriyor. Her türlü konfora ve yeni dünya düzenine ayak basan projede toplam 69 adet prestijli otomotiv galerilerinin yer aldığını söyleyen Oğuz Demir, “Projemiz 2021 yılında tamamlanacak demiştik ve şimdi projemizin tamamlanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Oto centere müşterilerimizden de büyük bir talep var” dedi.

PROJENİN TAMAMLANMASI İÇİN TÜM TAM KAPASİTE ÇALIŞTIK

Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulan toplam 69 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet iş yeri projesinin tamamlandığını söyleyen Demir, “Kovid-19’un en fazla etkilediği sektörlerin başında inşaat geliyor.

Yaşanan sıkıntılı günlerde tüm önlemlerini alan Demirbey OD Yapı ise projelerine ara vermedi. İçersinde toplam 69 adet iş yeri olacak olan Prestijli Oto Galericiler Sitesi'nin ilk etabın tamamlandı ve müşterilerimize teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YILDIZ PROJENİN 2021 YILINDA TAMAMLANMASI PLANLANIYOR

Projenin2021 yılında tamamlanması için söz verdiklerini ve projeyi tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Demir, “ Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık. Bugün bu projemizi tamamladık” diye konuştu.

OD YAPI SEKTÖRDE 20 YILLIK DENEYİME SAHİP

Demirbey OD Yapı’nın 20 yıllık mesleki tecrübesinden bahsederek inşaat sektöründe sunmuş olduğu farklı konsept yapıdan bahseden Demir, “20 yıldır bu sektörün içerisindeyim. İnşaat baba mesleğimiz olduğu için bu sektörde adımızı duyurduk. Şu anda inşaat çalışmalarımızı kendi arazilerimiz üzerinde gerçekleştiriyoruz. Sektörümüzde bir takım eksiklikler gördüm.

Bu eksiklikler içinde en bariz görünen ise gerek yaşam alanlarında gerek çalışma sahalarımızda sosyal yaşam alanlarının eksik oluşu geliyor. Biz bu eksikliği gidermek için çalışmalar geçekleştirdik. Örneğin KÜSGET bölgemizde alışveriş ve sosyal hizmetler konusunda eksiklikler oluğu için o alanlara sosyal tesisler oluşturdum. Bu alanlar içinde fırından tutun da kasaplara kadar yemek sektörü üzerine işletmelerimiz var. Yine bu alanlarda bankalar olacak. Binalarımızın üst kısımlarında sağlık tesisleri olacak. Biz yaptığımız işlerde öncelikli hedef olarak para kazanmayı görmedik” ifadelerinde bulundu.

MÜŞTERİLERİMİZ YENİ YAŞAM ALANLARIMIZDA NEFES ALACAK

Demirbey OD Yapı olarak gerçekleştirdiği ve tamamlanan projelerin detayından bahseden demir, “KÜSGET Bölgesindeki yapmış olduğumuz sosyal tesis tarzındaki yatırımlarımızın yanı sıra otogar civarında oto galeri sitesine ek olarak yapacağımız ve içerisinde sosyal tesislerinin olduğu ilk etapta 33, daha sonra 36 dükkanlık projemizi hayata geçirdik. Bu dükkanların ruhsatlarını da aldık. Yatırım yaptığımız alanları sadece bir beton yığını olarak bırakmıyoruz yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Ben yüksek yapılaşma yapmıyorum. Yatay yönlü ticari ve sosyal donatı işletmeleri olarak inşaatlarımız devam ediyor” dedi.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ