memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

25-05-2022 21:29 Kategori: EKONOMİ

Crop Modelleri İle Tarzı Yakalayın

Crop Modelleri İle Tarzı Yakalayın
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Son dönemlerde ilginin katlanarak arttığı ve sokak modasının en trendlerinden biri haline gelen crop modelleri ile bir stil oluşturabilirsiniz. "

Son dönemlerde ilginin katlanarak arttığı ve sokak modasının en trendlerinden biri haline gelen crop modelleri ile bir stil oluşturabilirsiniz. Oldukça çılgın, cool ve başkaldıran bir tarz ve havaya bürünmek için bir crop size yeterli olacaktır. 

Beli açıkta bırakan crop modelleri giyen kişilerde beli ön plana çıkararak farklı bir hava yaratıyor. Birçok farklı desen ve modelde bulunabilecek cropları her tür pantolon ile kombinlemek mümkün hale geliyor. 

En Populer Crop Modelleri 

Kısa kesimi ile bel çevresine hareket kazandıran crop modelleri hemen hemen her zevke hitap ediyor. Farklı kumaş ve desen seçenekleri ile giyime yeni bir hava katan cropların etekten pantolona kadar her giysi türüne uyum sağlaması onları daha çok tercih edilebilir kılmaktadır.

Gotik tarzda tasarlanmış kuru kafalı, örümcek ağlı, anime tarzı crop modelleri yanında gömlek tipi ya da bel üstü büzgülü kumaş ve tişört crop modelleri de yer alıyor. Daha vintage tarzdan hoşlananlara da hitap eden crop modellerini incelemek ve satın almak isterseniz https://www.kostebek.com.tr/crop-top-modeller sayfasına göz atabilirsiniz. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ