memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

11-02-2021 14:46 Kategori: EKONOMİ

Blue Diamond koleksiyonları dikkat çekiyor

Blue Diamond koleksiyonları dikkat çekiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Mücevher ve pırlanta sektörünün en önemli markalarından birisi olan Blue Diamond çok şık ve göz alıcı pırlanta koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hem ülkemizde hem de Avrupa’da yapılan pırlanta satışlarına bakıldığında birçok kadının tercihinin Blue Diamond markası olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz diye düşünüyorsanız ve Blue Diamond bu prestiji nasıl sağlıyor diye merak ediyorsanız kısaca bahsedelim."

2004 yılında toptancı olarak bu sektöre giriş yapan Blue Diamond markası bugün çok geniş bir mağaza ağı ve online alışveriş imkânı ile tüm kadınların en kolay ulaşabildiği pırlanta markasıdır. Pırlanta yüzük, pırlanta kolye, pırlanta küpe ve pırlatan bileklikten oluşan bir ürün çeşitliliği ile kadınların pırlantaya dair tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamaktadır.

Blue Diamond koleksiyonları için ülkenin en başarılı takı tasarımcıları görev almaktadır. her zaman pırlantanın sahip olduğu değeri koruyan ve aynı zamanda en yenilikçi ve trend çizgilerle pırlantaya farklı bir bakış kazandıran çok özel tasarımlar bu tasarımcılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Tüm Blue Diamond koleksiyonlarında her bir parça için özenli ve titiz bir çalışma yapılmaktadır. Üretilen tüm ürünler en son aşama olarak kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Blue Diamond online alışveriş sitesi ya da mağazalarından satın almış olduğunuz hiçbir pırlanta modelinde en ufak bir hata payı söz konusu değildir.  

Blue Diamond ve Mücevher Sertifikası

Pırlantalar hem maddi hem de manevi değeri çok yüksek olan özel taslardır. Bu taşlarla hazırlanmış olan bir ürün satın alırken güven konusunda dikkatli olmalısınız. Satın aldığınız pırlantanın hangi özelliklerde olduğu, kaç karat olduğu gibi çok özel sorulara her zaman en şeffaf yanıtları veren Blue Diamond firması sizler için tüm ürünlerinde mücevher sertifikası kullanmaktadır. 

Mücevher sertifikası; pırlanta küpe, kolye, bileklik ya da yüzük alırken o ürünün güvenilirliğini sağlayan bir belgedir. Bu sertifika içerisinde mücevher olarak işlenen ürün hakkındaki nihai değerlendirmeler yer almaktadır. Ve Blue Diamond, mücevher sertifikası konusunda hologram tekniğinden yararlanmaktadır. Bu özel işlem sayesinde sertifikaların taklit edilmesinin ya da sahte sertifika üretilmesinin önüne geçilmektedir. Sertifika içerisinde pırlantalar için karat, altınlar içinse gramaj detayları yer almaktadır. Bunlara ek olarak mücevher özelliği, renk ve berraklık da yine sertifika içerisinde ayrıntılı bir biçimde verilmektedir.

Dolayısıyla Blue Diamond markasına ait olarak almış olduğunuz her bir pırlanta model için tam olarak bilgilendirilirsiniz. Ve hem alırken hem de satarken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. 

En özel hediyeler Blue Diamond’da

Özel günlerde kadınlara vermek için akla gelen ilk hediye hiç şüphesiz mücevherlerdir. Blue Diamond bünyesinde, herkese hitap edecek sayısız mücevhere yer verilir. Pırlanta küpe, kolye, yüzük, bileklik, alyans ve setler Blue Diamond marka güvencesinde müşterilere sunulan başlıca kategorilerdir. Burada yer alan her bir parça, karşı tarafa olan sevginizi göstermeye yardımcı olur.

Sizlerde en şık ve göz alıcı Blue Diamond koleksiyonlarını inceleyebilmek için sizlere en yakın Blue Diamond mağazasına uğrayabilirsiniz. Ya da https://www.bluediamond.com.tr/ linki üzerinden online alışveriş sitesine giriş yapabilirsiniz. En ince detayına kadar tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Hem görseller, hem videolar hem de ürünler hakkında yazılan tüm bilgileri sizlerin sanki mağazadaymışsınız gibi bilgilenmeniz için özenle hazırlanmıştır. 

Blue Diamond koleksiyonlarından en çok tercih edilen pırlanta küpe modelleri her zaman çok özel bir hediye olacaktır. Hayatınızda en değer verdiğiniz kadınlara bu muhteşem ürünlerden satın alabilirsiniz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ