memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

11-02-2019 10:38 Kategori: EKONOMİ

Altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları ne kadar oldu?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bireylerin büyük bir ilgiyle takip ettiği altın fiyatları hakkında son dakika değişimleri yaşanıyor. Vatandaşlar haftanın ilk günü olan 11 Şubat Pazartesi altın fiyatları ne kadar? Son rakamlar, anlık detaylar yakından takip ediliyor. "

Özellikle bizim toplumumuzda kültürün getirdiği özelliklerden olsa gerek altın son derece değerli ve önemlidir. Düğünlerde gelin ve damada armağan edilecek ilk nesne altındır ayrıca birikim amacıyla da satın alınır. 11 Şubat gram, çeyrek, yarım, tam ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki son güncel detaylar burada!

Toplumsal hareketler, ortak değerler ve birlik hafızası kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemlidir öyle ki gün aşırı altın fiyatları vatandaşlar tarafından arama motoru Google'da araştırılıyor. 11 Şubat altın fiyatları konusundaki son detayları özel olarak hazırladığımız içeriğimizde bulabileceksiniz, çeyrek altın fiyatlarındaki son değişimlerden sonra vatandaşın yeni gözdesi gram altın oldu. İşte altın fiyatları ne kadar sorusunun cevabı...

11 ŞUBAT ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

GRAM ALTIN NE KADAR OLDU?

Gram altın bu sabah 221,79 TL'den alınırken 221,81 TL'den satılıyor. Kuşkusuz çeyrek altın en çok tercih edilen, kuyumculardan en çok satın alınan altın türleri arasında ilk sırada yer alsa da gram altın da özellikle son dönemde vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor, düğünlerde de gram altın hediyesi sıklıkta görülüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

11 Şubat Pazartesi çeyrek altın 353,90 TL'den alınırken 361,88 TL'den satılıyor. Piyasalarda özellikle dolardaki değişkenler altın fiyatları konusunda da yeni fiyatların ortaya çıkmasına neden oluyor. Çeyrek altın, birikim olarak satın alınsa da daha çok hediyelik olarak tercih edilir.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın da vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan altın türleri arasında gösterilir. Yarım altın bugün 705,58 TL'den alınırken 723,76 TL'den satılıyor. Yarım altın genelde uzun vadeli yatırım aracıdır.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın da vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen konular arasında yer alıyor, tam altın bugün 1.415,59 TL'den alınırken 1.443,09 TL'den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur fakat Cumhuriyet altını hem uzun vadeli yatırım aracı hem de daha pahalı olduğundan uzun süreli tercih edilir. Cumhuriyet altını bugün 1.470,00 TL'den alınırken 1.480,00 TL'den satılıyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU