memo

Bugun...
06-11-2018 10:56 Kategori: EKONOMİ

Toyota Plaza Muhittinoğlu’ndan kaçırılmayacak kampanya

 Toyota Plaza Muhittinoğlu’ndan kaçırılmayacak kampanya
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te hizmet veren Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun kasım kampanyası, yürürlüğe giren yeni ÖTV ve KDV düzenlemesiyle birlikte kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. "

Gaziantep’te hizmet veren Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun kasım kampanyası, yürürlüğe giren yeni ÖTV ve KDV düzenlemesiyle birlikte kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. Özellikle dünyanın en çok tercih edilen otomobili olarak erişilmesi güç bir rekorun sahibi olan Corolla’lar ve “durdurulamaz” kimliği ile her türlü yol şartlarının üstesinden başarıyla gelen Hilux’lar çok avantajlı fiyatlar ile kasım ayı kampanyasındaki yerini alıyor. Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun Kasım kampanyasında ayrıca “0” faiz avantajı da yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sağlıyor.

Corolla 1.6 Life Lansman Fiyatına

Hurda teşviği ile birlikte ekim ayında 86 bin 900 TL’ye satışa sunulan Corolla 1.6 Life modeli yeni ÖTV düzenlemesi sonrasında 77 bin 200 TL’lik fiyatıyla aracın lansman fiyatına yakın bir fiyatla Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun kasım kampanyasında öne çıkıyor. Yeni KDV düzenlemesiyle birlikte 2017 yılının en çok tercih edilen tercih edilen pick-up’ı olan Hilux modelinde ise yüzde 14’e varan fiyat avantajı sunuluyor. Buna ek olarak Hilux 4x2 Adventure MT modelinin anahtar teslim fiyatında 5 bin 250 TL'lik kampanya katkısı da bulunuyor.

Tüm RAV4 Hybrid modellerindeki 15.000 TL’lik indirim de Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun kasım kampanyasını benzersiz kılıyor. Kampanyada; Auris Hybrid 19 bin TL’ye, Auris 8.000 TL’ye, Yaris 4.500 TL’ye, Yaris Hybrid 6.900 TL’ye, C-HR 2.700 TL’ye ve Toyota C-HR Hybrid de 9.000 TL’ye varan indirimlerle yer alıyor.


“0” Faiz Avantajı

Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun Kasım ayı kampanyasında; 2018 model Auris, Auris Hybrid, Auris TS Hybrid, C-HR benzinli ve RAV4 Hybrid’lerde 24.000 TL’ye, 12 ay “0” faiz avantajı da yer alıyor. 2018 model Hilux, Corolla Benzinli, Yaris ve Yaris Hybrid’lerde de 34.000 TL’ye 12 ay “0” faiz imkanı bulunuyor.

Yüzde 2.69’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Muhittinoğlu’nun kasım kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da bulunuyor.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU