memo

Bugun...
12-07-2018 12:47 Kategori: EKONOMİ

Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi

 Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçılar Birliği sektör Kurulu Başkanı Selahattin Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi."

Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçılar Birliği sektör Kurulu Başkanı Selahattin Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi.

Gaziantep’te ve Kilis’te büyük hizmetlerde bulunan ve bölgede tanınan iş adamlarından Selahattin Kaplan’a önemli bir görev daha verildi. Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine giren diğer isimler ise şöyle:

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM)

Türkiye İhracatçılar Meclisi, bölgesel ve sektörel bazda faaliyet gösteren 61 ihracatçı birliğini, 27 ihracatçı sektörü, ihracatçılara ve ihracatçı birliklerine hizmet veren 13 Genel Sekreterliği ulusal ve uluslararası düzeyde temsil etmektedir. Sektörler Konseyi üyeleri, 61 ihracatçı birliğinin delegelerinden oluşan TİM Genel Kurulu'nda, her sektör için sektörün kendi delegeleri tarafından, yine bu delegeler arasından seçilen birer asil üyeden oluşmaktadır. TİM Başkanı, Sektörler Konseyi asil üyeliğine seçilenler arasından, tüm delegeler tarafından seçilmektedir. TİM Yönetim Kurulu üyeleri ise, Sektörler Konseyi'nin ilk toplantısında, kendi üyeleri arasından belirlenmektedir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU