memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

16-12-2018 10:22 Kategori: EĞİTİM

Vali Gül Haftasonu velileri dinledi

Vali Gül Haftasonu velileri dinledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Valisi Davut Gül, hafta sonu mesaisinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile okul aile birliği toplantılarına katılarak velileri dinledi."

Şehitkâmil ilçesindeki Mevlana İlkokulu, Karacaoğlan Ortaokulu ve Ahmet Yesevi İlkokulu velileri ile bir araya gelen Vali Gül, okullardaki kamera sistemleri, güvenlik, tekli eğitim, kantin denetimleri, spor kulüpleri, okul meclislerinin kurulması vb. konularda velilerle görüş alışverişinde bulundu.
Buralarda gerçekleştirdiği toplantılarda velilere hitap eden Vali Gül, “Bizim ve sizlerin çocuklarımızdan daha önemli hiçbir işimiz yok. Önceliğimiz eğitim, önceliğimiz çocuklarımız. Şunu belirtmek isterim ki İyi okul diye bir şey yok, iyi öğretmen, iyi öğrenci ve hepsinden önemlisi iyi veli var. Çocuklarıyla ilgili, çocuğunun durumundan haberi olan, çocuklarıyla öğretmeni arasındaki iletişim sağlayan
velilerimiz ile çocuklarımızın başarısını arttırma gayreti içerisinde olacağız. Notlarımızı aldık. İstek ve taleplerinizi imkânlar dâhilinde yerine getireceğiz. Bunu el ele vererek birlikte başaracağız” dedi.
Çocukların akademik başarının yanı sıra spor, sanat ve sosyal faaliyetlerle de başarıyı yakalamalarının önemli olduğuna değinen Vali Gül, çocukların okula isteyerek, yüzlerinin gülerek gitmeleri konusunda gerekli gayreti göstereceklerini dile getirerek velilerden kendi çocukları için destek istedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU