memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

25-11-2021 09:52 Kategori: EĞİTİM

Üniversiteler Gaziantep’te buluşacak

Üniversiteler Gaziantep’te buluşacak

"Prof. Dr. Arif Özaydın’ın rektörlüğe atanmasının ardından yıldızı gün geçtikçe daha parlayan Gaziantep Üniversitesi yine önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. "

Rektör Özaydın’ın girişimleriyle Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun faaliyet ve koordinasyon toplantısı Gaziantep’e alındı.
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun faaliyet ve koordinasyon toplantısı Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ın girişimleri sonucu Gaziantep’te düzenlenecek. Rektör Özaydın’ın girişimleri sonucu Gaziantep’e alınan toplantı Gaziantep Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
27 Kasım 2021 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre Merkezinde saat: 10:00’ da başlayacak toplantı 28 Kasım 2021 Pazar günü sona erecek. 
300 Dekan katılacak
Gaziantep Üniversitesi tarihinde bir ilk olan Toplantıya Üniversite Sporları Federasyonunun Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitelerin Rektörleri, 300’e yakın Üniversitelerin Spor Bilimleri Fakültesi Dekanları ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanları katılacak.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ