memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

23-09-2021 16:01 Kategori: EĞİTİM

Şahinbey'den öğrencilere TYT ve AYT eğitim seti...

Şahinbey'den öğrencilere  TYT ve AYT eğitim seti...

"Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu eğitime vermiş olduğu desteği artırarak sürdürürken Şahinbey Belediyesine bağlı sosyal tesislerinde eğitim gören öğrenciler için TYT ve AYT eğitim seti hediye etti."

Eğitime önemli yatırımlar yaparak öğrencilerin her zaman yanında olan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin eğitimlerini kolaylaştırmak adına 54.305 adet TYT ve AYT eğitim setleri hediye etti.

ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARISI BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Sosyal tesislerde eğitim alan öğrencileri ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Öğrencilerimizin eğitim hayatlarındaki başarısı için gerekli desteği veriyoruz. Gerek yapmış olduğumuz tesislerde gerekse okullarda okuyan öğrencilerimize her türlü imkanı sağlıyoruz. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize herhangi bir ücret almadan TYT ve AYT eğitim setleri hediye ediyoruz. İnşallah bu eğitim setleriyle öğrencilerimiz hedefledikleri üniversiteleri kazanabilecekler. Bugüne kadar eğitime vermiş olduğumuz desteklerin karşılığını gördük ve bu yıl ilk defa LGS de tüm ilçeler arasında Şahinbey İlçemiz birinci oldu. Bu başarı Şahinbey’deki tüm öğretmenlerin ve öğrencilerin başarısı. İnşallah bu başarıyı üniversite sınavlarında da görürüz. Verilen bu desteklerle öğrencilerimiz hedefledikleri yerleri kazanırsa bizlerde bunlardan büyük mutluluk duyarız” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Şahinbey Belediyesine bağlı sosyal tesislerde eğitim alan öğrenciler kendilerini ziyarete gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu hem maddi hem de manevi bizlerin yanında oldu. Vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür ederiz” diye konuştular.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ