memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

28-06-2021 12:27 Kategori: EĞİTİM

Kurgusal Hikayerler Harry Potter Kitabı

Kurgusal Hikayerler Harry Potter Kitabı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Tüm dünyayı kasıp kavuran, okuyanı bambaşka dünyalara sürükleyen Harry Potter kurgusal eserleri okuyan kesimi etkisi altına alan bu kitap yedi ciltten oluşur. "

Bu Harry Potter serisi İngiliz yazar J. K. Rowling tarafından yazılmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi Harry Potter adlı bir çocuğun gizemli hayatını anlatır. Olaylar Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda geçer.  

80 dile çevrildiği bilinen Harry Potter kitabı dünya genelinde en çok satan kitap serilerinin arasındadır. Kitabın filme çevrilmesi de edebiyat dünyasında büyük yankı uyandırdı. Toplam sekiz film olarak sinema dünyasına giriş yapan eser, milyonlarca kez izlendi.  

Harry Potter Kitap Serisi 

Toplamda yedi kitaptan oluşan Harry Potter kitap serisi şu kitapları içerir: Harry Potter ve Felsefe Taşı, Harry Potter ve Sırlar Odası, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı, Harry Potter ve Ateş Kadehi, Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Harry Potter ve Melez Prens, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları. 

Tek bir Harry Potter kitabı sizin bu sır ve büyü dolu dünyaya adım atmanıza yeter. Kütüphanenize dünyaya hızlıca yayılmış bu seriyi de eklemeniz önemlidir. Edebi açıdan gizem, gerilim, korku, macera hatta romantik unsurlar içeren bu seriyi mutlaka okumalısınız. Dilediğiniz Harry Potter kitabı için https://kidega.com/kitap/harry-potter-kitaplari/ adresini ziyaret edebilrsiniz. Üstelik çok hızlı sipariş vererek güvenle satın alabilirsiniz. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ