memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

16-09-2021 09:43 Kategori: EĞİTİM

KPSS sonuçları açıklandı!

KPSS sonuçları açıklandı!

"Merakla beklenen KPSS sonuçları 2021 açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen lisans sınavlarına katılım gösteren memur adaylar, ÖSYM'den gelecek olan "KPSS sınav sonuçları açıklandı" açıklamasına bekliyordu. Adayların memuriyet hakkı elde edip edemeyecekleri KPSS sonucu ile belli oldu. ÖSYM'nin duyurusuna göre, KPSS sınav sonuçları açıklandı. Peki, 2021 KPSS sınav sonuçları nasıl sorgulanır, nereden öğrenilir? İşte, ÖSYM AİS KPSS lisans sonuçları sorgulama ekranı"

Yüz binlerce adayı ilgilendiren 2021 KPSS sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri), 2021-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Alan Bilgisi), 2021-KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) sınavlarına katılım gösteren adaylar, sonuçlar için heyecanlı bir bekleyiş içerisindeydi. ÖSYM, daha önce duyurduğu tarihte 2021 KPSS sonuçlarının erişime açıldığını bildirdi.
 
2021 KPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI
ÖSYM'nin yaptığı son dakika açıklamasına göre, 2021 KPSS lisans sınav sonuçları erişime açıldı. Adaylar, https://sonuc.osym.gov.tr adresi üzerinden KPSS sonucu sorgulama işlemini yapabilir.
Peki, 2021 KPSS sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?

 

KPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI

KPSS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.

Adaylar, sınav sonuçlarına 16 Eylül 2021 tarihinde saat 09.15'ten itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

KPSS SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ