memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

16-09-2021 12:49 Kategori: EĞİTİM

Kitabın kalbine yolculuk başlıyor

Kitabın kalbine yolculuk başlıyor

"Belediyecilikte, alt ve üst yapı hizmetleri kadar, sosyal faaliyetleri ile de dikkat çeken Şahinbey Belediyesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şahinbey Belediyesi, 2-10 ekim tarihleri arasında Şahinbey Kitap Günleri’nde Türkiye’nin değerli yazarlarını ve seçkin yayın evlerini Gaziantepliler ile buluşturacak."

Şahinbey Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Gaziantep’te önemli bir hizmete daha ev sahipliği yapıyor. Şahinbey Kitap Günleri ile kitabın kalbine yolculuk başlıyor.
 
Kitap hayattır, hayat kitaptır
Sosyal belediyecilikte dev adımlar atan ve özellikle eğitime yönelik projeleri ile alkış toplayan Şahinbey Belediyesi, 2-10 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği Şahinbey Kitap Günleri ile kültür-sanata katkı sunmaya devam edecek.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, Şahinbey Kitap Günleri ile eğitime desteğe devam edeceklerini belirterek, “Kitabın kalbine yolculuk başlıyor. Türkiye’nin değerli yazarlarını ve seçkin yayın evlerini Şahinbey Kitap Günleri’nde okuyucular ile buluşturacağız. 2-10 Ekim tarihleri arasındaki etkinliğimiz Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tüm Gazianteplileri bu önemli etkinliğe davet ediyoruz” dedi.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ