memo

Bugun...
10-07-2019 17:51 Kategori: EĞİTİM

Gaziantep'te İlk ve Tek

Gaziantep'te İlk ve Tek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"ş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS) 18001:2007 Uluslararası standartlara uygun okul olma kapsamında TOBB Fen Lisesinin yaptığı başvuru üzerine, Milli Eğitim Bakanlığı Belgelendirme Karar Komitesi tarafından okul yerinde denetlenmiştir. "

Yapılan denetleme ve inceleme çalışması sonrasında okulun kurmuş olduğu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi  uygun bulunmuş ve sertifikalandırılmıştır. TOBB Fen Lisesi Gaziantep’teki İLK ve TEK Okul olduğu Sertifika ile tescillenmiştir.
Sertifika Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül ile İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz Mete tarafından tüm kurum ve okul müdürlerinin katıldığı törende, TOBB Fen Lisesi Okul Müdürü Mehmet Şimşek’e verilmiştir.

“Kaza Geliyorum Demez” ya da “Görünmez Kaza” sözleri tedbirsizliğin ifadesidir. Aslında Kaza bağıra bağıra geliyorum der, yeter ki onu duyan bir kulak ve gören bir göz olsun. İşte bu bilinç ancak İş Sağlığı ve Güvenliği Sisteminin (OHSAS) oluşturulması ile mümkün olabilir. 
Okulumuz, okul olarak Gaziantep'te ilk ve tek TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini (OHSAS) kuran okul olmuştur.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU