memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-04-2018 13:40 Kategori: DÜNYA

Ticaret Odasında ilk ittifak belli oldu

 Ticaret Odasında ilk ittifak belli oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odasında ilk ittifak belli oldu. Meclis Başkanlığına Mehmet Hilmi Teymur, Yönetim Kurulu Başkanlığı için ise Tunca Yıldırım Aday olduklarını deklare ettiler. "

Gaziantep Ticaret Odasında 10 Nisan'da yapılacak olan Meclis Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı içimi öncesi ittifak sesleri gelmeye başladı. Mehmet Hilmi Teymur'un Meclis Başkanlığı ve Tuncay Yıldırım'ın ise Yönetim Kurulu Başkanlığı için aday olduklarını kamuoyuna deklera ettiler. 

3 Nisan'da yapılan seçimde süprizler yaşanarak 5 başkan adayının gruplarından seçilemeyerek liste dışı kaldığı  seçim sonrası grupların gizli görüşmeleri ve sıkı pazanlıklar sürereken ilk adaylıklarını Teymur ve Tuncay açıkladılar.

İkinci İttifak'ın ise Sıtkı Severoğlu ve Turgut Ercan'ın ittifak yaparak birlikte seçime gidecekleri kulislerde dolaşırken, henüz adaylıklarını kamuoyuna açıklamadılar.

10 Nisan Salı Günü 104 grup temsilçilerinin oylarıyla seçilecek olan Meclis Başkanlığı ve Yönetim Kurulu başkanlığı için son 3 güne girilirken gizli ittifakların ve pazarlıkların sürerken, önümüzdeki saatler içersinde 2 ayrı grup ittifakının da kimlerle seçime gireceklerini açıklayşacakları öğrenildi.

 Kaynak: HaberMerkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER DÜNYA HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ