memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-08-2020 11:55 Kategori: ASAYİŞ

O 'Tiktok'çu yakalandı! Gaziantep'te camilere ayakkabı ile girip...

O 'Tiktok'çu yakalandı! Gaziantep'te camilere ayakkabı ile girip...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Camilere ayakkabı ile girip fotoğraf çektiren ve bu fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Olayı Gaziantep Valisi Davut Gül Twitter hesabından paylaştı."

Camilere ayakkabı ile girip fotoğraf çektiren ve bu fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Olayı Gaziantep Valisi Davut Gül Twitter hesabından paylaştı.

İŞTE VALİ GÜL'ÜN PAYLAŞIMI

Cami içerisinde ayakkabıyla görüntü çekip sosyal medya uygulaması üzerinden paylaşım yapan B.O. Tespit edilerek TCK.153 kapsamında İbadethane ve Mezarlara Zarar Vermeden suç duyurusunda bulunulmuştur. Adli ve idari süreç devam etmektedir.
153 MADDE NEYİ HÜKMEDİYOR
TCK Madde 153. (1) İbadethanelere, bunların eklentilerine, buralardaki eşyaya, mezarlara, bunların üzerindeki yapılara, mezarlıklardaki tesislere, mezarlıkların korunmasına yönelik olarak yapılan yapılara yıkmak, bozmak veya kırmak suretiyle zarar veren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır
SON DAKİKA...VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Bir sosyal medya uygulaması üzerinden B.O. isimli şahsın camide İslam dininin gerekleri ile bağdaşmayan paylaşımda bulunması üzerine Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan araştırma sonucunda şahsın kimliği tespit edilmiştir. Kimliği tespit edilen B.O.'ya Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından İbadethane ve Mezarlara Zarar Verme suçundan işlem yapılmıştır.

Haber Videosu
Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Müezzin , 01-08-2020 12:56 aşağıdaki yorumu yaptı. Hoş olmamış.insanların hassasiyeti ile eğlenmemeyi öğren
FACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna