memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

14-05-2019 10:30 Kategori: ASAYİŞ

İşsiz genç intihar için köprüye çıktı zor ikna edildi

İşsiz genç intihar için köprüye çıktı zor ikna edildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te köprüye çıkarak intihara kalkışan işsiz şahıs, polis ve vatandaşlar tarafından güçlükle ikna edilerek aşağı indirildi."

Edinilen bilgilere göre, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde en işlek caddelerinden birisi olan Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan köprünün en tepesine çıkan şahıs işsiz olduğu için intihar etmek istediğini söyledi. Çevreden geçen vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ve vatandaşlarının iki saat içinde yaptıkları ikna karşılık görerek işsiz şahsı intihardan vaz geçirerek aşağı inmesini sağladılar. 

işsizlik olduğunu belirten bir şahıs iş aramak için gittiği tüm kapıların yüzüne kapandığı bu nedenle bunalıma giren şahıs intihar girişiminde bulunmak için Hürriyet caddesi üzerindeki üst geçit köprüsünün en tepesine sabahın erken saatlerinde çıkarak intihar etmek istedi. Polisin çevre güvenliğini alarak  şahsı kurtarmak için dil dökülüp yol iki saat trafiğe kapatıldı. Polis ve itfaiye ekiplerinin güçlükle ikna ettikleri şahısı intihardan vazgeçirdiler. 

Olayla ilgili soruşturmanın devam edildiği öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU