memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

08-01-2019 12:20 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te trafik canavarı sınır tanımıyor! Okul yolunda can aldı

Gaziantep'te trafik canavarı sınır tanımıyor! Okul yolunda can aldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te lise 1. sınıf öğrencisinin okula okul yolunda halk otobüsünün çarpması sonucu feci şekilde can verdi. ölüm haberi okulu yasa boğdu. "

Gaziantep'te lise öğrencisinin okula giderken, okul yolunda  halk otobüsünün çarpması sonucu feci şekilde can verdi. Ölüm haberi okulu yasa boğdu. 

Korkunç kaza; Gaziantep'in Şahinbey ilçesi kızılay kan merkezi karşısındaki trafik noktasında geldi. Bayraktar Anadolu lisesi 1. sınıfı öğrencisi 15 yaşındaki Nehir G. isimli öğrenci Akyol Mahallesindeki evlerinden yaya olarak bir arkadaşı ile birlikte okula gitmek için yola koyuldular. 

Bu sabah saat 07.00 sularında ww.memohaber.com haber merkezine Son Dakika gelen bilgilere göreKızılay kan merkezi kavşağındaki yaya geçidinde karşıdan karşıya geçtikleri sırada Rüstem Geyik yönetimindeki 27 H 260 plakalı halk otobüsünün hızla çarpmasıa ile bir başka aracın arasına sıkışan lise öğrenci genç feci şekilde ezilerek can verdi. Çevreden yetişen vatandaşlar acil olarak en yakın özel bir hastanenin acil servisine kaldırdılar. Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan genç hayatının baharında hayata tutunamayarak azraile yenik düştü.

OKUL YASTA

Okul Yolunda trafik canavarına yenik düşerek yaşamını kaybeden 15 yaşındaki Nehir G.'ın ölüm haberi ailesini ve Bayraktar Anadolu Lisesini yasa boğdu. Kaza olayının yaşandığı yer okulun yakınında olmasından dolayı okul öğrencileri ve sınıf arkadaşları olayı duyar duymaz kaza mahalline ve hastaneye koşarak göz yaşlarına boğuldular. 

 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU