Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-11-2019 19:48 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te Narko -Tetör operasyonları hız kesmiyor

Gaziantep'te Narko -Tetör operasyonları hız kesmiyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Gaziantep'te Polisin 3. büyük Narko - Terör operasyonuna 960 Polis, Helikopter, Drone ve Dedektör Köpekleri katıldı. 5 büyük mahallede girilmedik yer kalmadı."

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin günlerdir sürdürdüğü Narko-Terör oparasyınları aralıksız sürüyor. Emniyetin Kararlı operasyonlarına vatandaştan da büyük devstek var. 

Narko - Terör operasyonlarıyla ilgili Gaziantep Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu yazılı açıklama şu şekilde;

26-29 Kasım 2019 tarihleri arasında 24 saat esasına göre aralıksız olarak ilimiz Hoşgör, Cumhuriyet, Turan Emeksiz, Gümüştekin ve Yukarıbayır Mahallelerinde huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, vatandaşların, gençlerin ve çocukların daha sağlıklı bir çevrede yaşaması ve uyuşturucu bulunan ortamlardan korunması, başta Narkotik-Terör ve Asayiş olayları olmak üzere suç işlenmesinin önlenmesi ve sokak satıcılarına(torbacı) yönelik belirtilen mahallelerde günlük 960 personelin katılımı ve Helikopter, Drone, Dedektör Köpeklerinin desteği ile belirtilen 5 mahallenin abluka altına alınıp yol kapaması yapılarak, umuma açık yerlerde, sokakların tamamının girişlerinde, araçlarda, şahısların üzerinde ve daha önceden tespit edilen ikametlerde arama yapılarak Narko-Terör ve Asayiş operasyonu yapılmıştır.

        Yapılan operasyonda 54 ikamet, 157 umuma açık yer, 2.330 araç ve 9.300 şahıs üzerinde arama yapılmış bu aramalarda; 5 Kilo 300 gram Esrar, 450 gram Eroin, 550 gram Metamfetamin (Ateş–Buz), 230 Gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 380 Adet Captagon Hap, 260 Adet Ecstasy Hap, 5 Adet Hassas Terazi, 2 Adet Tabanca ve 2 Adet Pompalı Tüfek ele geçirilmiş; Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti, Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak suçlarından 56 şahıs gözaltına alınmış ve soruşturma işlemlerine başlanılmıştır.

        Kamuoyuna saygıyla duyulur.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna