memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

13-12-2018 16:02 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te müdürlükteki hırsızlığa 4 gözaltı

Gaziantep'te müdürlükteki hırsızlığa 4 gözaltı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada Gaziantep İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde yaşanan hırsızlık olayına ilişkin detaylı açıklama yapıldı. "

Gaziantep Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada Gaziantep İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde yaşanan hırsızlık olayına ilişkin detaylı açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada gözaltına alınan 4 kişinin alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldığı ifade edildi.
Konuya ilişkin olarak yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 12 Aralık 2018 Çarşamba günü 17.00 sularında 155 Haber Merkezine gelen bir ihbarın değerlendirilmesi sonucu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait yakıt depolarına alınan malzemenin tankerlere boşaltılması için gelen araçlardan biri aktarım yaparken diğerinin ayrıldığı yönündeki bilgi üzerine çevrede yapılan araştırmada S.O. idaresindeki ihaleyi alan şirkete ait 27 C 9278 plakalı araç ekiplerce muhafaza altına alınmıştır.
Yakıt dolu araç, yed-i emine teslim edilirken, olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğünce tankerlerin sürücüleri S.O. ve G.K. ile Gençlik Spor Müdürlüğü görevlileri C. Ç. ve Ş. A.’nın ifadeleri alınmıştır. İfadelerine başvurulan şahıslar serbest bırakılırken, dosya ikmalen adli makamlara gönderilecektir. 
Bazı basın yayın organlarında yeralan ve yukarıda belirtilen olayla ilintilendirilen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne operasyon yapıldığına dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
r. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU