memo

Bugun...
18-10-2017 00:15 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te korkunç cinayete müebbet!..

Gaziantep'te korkunç cinayete müebbet!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te bir yıl önce iddiaya göre, sahur vaktinde inanılması güç, vahşice bir cinayetle Cuma Aydan (28) baldızı Selma Güngör'ün (33) evine giderek elindeki bıçağı önce sırtına saplamış sonra da boğazını keserek öldürmüştü"

Gaziantep’te bir yıl önce iddiaya göre, sahur vaktinde inanılması güç, vahşice bir cinayetle  Cuma Aydan (28) baldızı Selma Güngör'ün (33) evine giderek elindeki bıçağı önce sırtına saplamış sonra da boğazını keserek öldürmüş ve olaydan sonra firar eden şahıs heryerde aranırken cinayet masası dedektifleri tarafından gizlendiği yerden yakalanarak gözaltına alınarak çıkartıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Gaziantep'te 1 yıl önce sahur vakti baldızını bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla cezaevinde tutuklu bulunan Cuma Aydın isimli sanığın 6. Ağır ceza makmesinde  Ağırlaştırılmış müebbet hapsiyle yargılandığı duruşma bugün devam edildi.6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya "nitelikli kasten öldürme" ve "cinsel istismar" suçlarından cezalandırılması talep edilen tutuklu sanık Cuma Aydan ve avukatı ile öldürülen Selma Göngör'ün ailesi katıldı.

Söz alan Aydan, eşiyle sorunlar yaşadığını, bu durumu konuşmak için baldızı olan Göngür'ün evine gittiğini, çıkan tartışma sonucu istemeyerek öldürdüğünü öne sürdü. maktülün kıyafetlerinin yırtık olduğu iddiasının sorması üzerine tutuklu sanık Aydın, tartışma sırasında yırtılmış olabileceğini, "cinsel istismar" suçunu işlemediğini iddia etti.

Sanık, "Baldızının evine niçin sahur vahktinde gittin?" sorusuna ise, mahrem bir konuyu konuşmak için en uygun zamanın gece vakti olduğunu belirtti.

Cumhuriyet Savcısı Halil İbrahim Adam, sanığın "kasten öldürme" ve cinsel istismar" suçlarından cezalandırılmasını talep etti. Mahkeme heyeti, sanığın akli dengesinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi üzerine adli tıp kuruma müzekkere yazılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU