memo

Bugun...
06-01-2018 21:01 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te kayıp genç kaçtımı kaçırıldımı! Aile endişeli...

Gaziantep'te kayıp genç kaçtımı kaçırıldımı! Aile endişeli...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te 18 yaşındaki Mehmet Gücer’in hayatından endişe ediliyor. 4 gün önce evden çıkan gencin ne kendisinden ne de arabasından haber var. Aile endişeli"

Gaziantep’te bir fabrikada işçi olarak çalışan ve 4 gün önce işim var bir bayan arkadaşımla görüşmeye gidiyorum diye evden  çıktı bir daha haber alınamayan 18 yaşındaki Mehmet Gücer’in hayatından endişe ediliyor.

Gözü yaşlı anne  Emine Gücer çocuğunun bulunmasını istiyerek “ Bizim hiç bir kimseyle husumetimiz yok.  4 gün önce arkadaşıyla buluşmak için evden çıkan Çocuğumun bulunması için Polise başvurdum şu ana kadar bir iz çıkmadı. Çocuğumuz kaçırıldımı yoksa başına bir işmi geldi bilmiyoruz. Her an kapı çalınacak diye bekliyorum. Yavrumun bulunması için herkesten yardım bekliyorum” dedi.

Gaziantep’in Cumhuriyet caddesi İstiklal Düğün salonu arkasında  oturan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan 18 yaşındaki Mehmet Gücer, 34 KE 8770 plakalı aracı ile kayıplara karışan  gencin ne arabadan ne de kendisinden haber var.

Aile Mehmet Gücer’i tanıyan ve ve görenlerin insanlık adına 0537 237 1063 nolu telefonu aramalarını istedi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU